Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Star Media запускає власний онлайн-кінотеатр LAVA у партнерстві з OTTera

08.09.2021
об 11:44

Компанія Star Media підписала договір про співпрацю з американським лідером у розробці та адаптації новітніх передових технологій – компанією OTTera. Партнерство передбачає розширення можливостей перегляду контенту Star Media для аудиторії по всьому світу шляхом запуску власного онлайн-кінотеатру LAVA для Smart TV, мобільних телефонів і планшетів.

На першому етапі в онлайн-кінотеатрі буде розміщено найпопулярніший контент компанії з розширенням до всієї бібліотеки, яка налічує більш ніж 7,5 тисяч годин готового контенту. Зокрема, користувачі зможуть знайти популярний серіал «Анна детектив», а також трилери «Зломовчання» та «Принцип насолоди», виробництвом яких Star Media займалась у співпраці з іноземними партнерами.  

Більшість проектів будуть доступні як у дубляжі, так і з субтитрами на 6-8 мовах, включаючи англійську, іспанську, французьку, португальську та інші. На другому етапі компанія запропонує співробітництво всім своїм партнерам, контент яких вже успішно агрегується в мультиканальній мережі компанії на YouTube і захищений від піратів сервісом ContentScan, який працює з використанням штучного інтелекту.

LAVA працюватиме за змішаною моделлю. Контент буде представлено у відкритому доступі за рекламною моделлю та за підпискою, яка передбачає доступ до всіх проектів, представлених на платформі, з переглядом без реклами.  

Влад Ряшин, президент ГК Star Media:

 «Запускаючи власний онлайн-кінотеатр LAVA, ми не збираємося конкурувати з глобальними платформами і місцевими онлайн-кінотеатрами, які давно присутні на ринку. Навпаки, ми плануємо співпрацювати. В найближчому майбутньому з'являться проекти, створені спеціально для LAVA, включаючи ті, що ми плануємо зробити в копродукції з іншими партнерами. До речі, LAVA – одне з небагатьох слів, яке на більшості мов має однакове значення».

Стівен Ходж, голова і co-CEO OTTera:

  «Star Media активно зміцнює свою присутність на міжнародному ринку, співпрацюючи з багатьма відомими іноземними компаніями. Ми раді співпрацювати з такою амбітною компанією. Разом ми будемо працювати над привертанням уваги до їх багатомовному контенту з боку нової аудиторії по всьому світу завдяки універсальному та простому додатку, доступному в будь-якій точці світу. З огляду на успіх наших партнерів в сфері платних каналів, просування контенту на YouTube і Amazon Prime Video, ми впевнені, що Star Media зможе стати потужним гравцем в індустрії ОТТ».

Сервіс дозволить переглядати фільми і серіали на будь-яких доступних пристроях. Для охоплення більшої кількості споживачів, контент буде представлено на декількох мовах, з субтитрами або озвученням. І все це в одному додатку – LAVA.

Новий онлайн-кінотеатр LAVA буде доступний для користувачів з осені 2021 року.

 

 

 

Читайте також:

Новини

В онлайн-каталозі українських локацій новий кінонапрямок

Нещодавно вийшов оновлений онлайн-каталог українських локацій. Всього до комплексного локейшн-скаутингу увійшло 37 точок, серед яких кіномайданчики Житомира, Хмельницького, Чернівців та Івано-Франківська.

01.09.2021
об 14:55

Інтерв'ю

Світлана Коврига: «Сподіваємось, що в найближчі роки ZIFF здобуде статус міжнародного»

У вересні 2021 року Запорізький кінофестиваль ZIFF відчинить свої двері для гостей уже 5-й рік поспіль. VGL cinema поцікавився в директорки кінотеатру ім. О. Довженка Світлани Ковриги, чим ювілейна подія буде особливою, як змінився ZIFF за роки існування, які нові програми й заходи підготували організатори та яку мету ставлять собі на найближчі роки.

06.09.2021
об 10:04

Статті

Акторська майстерність: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» у Дніпрі

14 акторів із Дніпра вправно впоралися з першим етапом відбору від проєкту Star Media School, що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Під час онлайн-блоку вони показали себе якнайкраще, тож потрапили на триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». У перший день учасники познайомилися з акторкою Ларисою Яценко, яка провела для них тренінг, що включав у себе серію вправ, а також розібрала сцени, які вони гратимуть під час роботи з режисером Романом Бровко.

26.08.2021
об 21:20