Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Star Media шукає нові обличчя: Вхопіть шанс потрапити в кіноіндустрію з будь-якого куточка України

09.08.2021
об 17:28

Шарліз Терон, Олег Янковський, Ніколь Кідман, Джекі Чан, Різ Уізерспун і Адріано Челентано починали свій шлях на вершину кінематографа з маленьких міст. В деяких із них не було і натяку на кіноіндустрію. Кожен з майбутніх акторів у певний момент отримав шанс стартувати в акторській кар'єрі й не змарнував його, ставши справжньою зіркою. Подібна можливість надається кожному, хто планує пов'язати своє майбутнє зі світом кіно, на безкоштовному інтенсиві «Я – актор. Нові обличчя».

 

Перший блок курсу пройде в онлайн-форматі. Він включає в себе 11-ть теоретичних лекцій. В рамках другого блоку, в офлайн форматі, учні закріплять на практиці отримані знання.

У серпні практикум пройде в Запоріжжі і Дніпрі, у вересні група лекторів приїде до Львова, в жовтні – в Одесу.

Розробкою ідеї і організацією соціального проєкту «Я – актор. Нові обличчя» займається Star Media School. Підтримку в його реалізації надав Український культурний фонд. Мета проєкту – розвиток вітчизняної кіноіндустрії, пошук талантів в різних куточках країни, а також навчання майбутніх кадрів, які прийдуть в кіновиробництво.

Студентам інтенсиву допоможуть розкрити свій артистичний потенціал, знайти внутрішню силу і визначити індивідуальний стиль. Випускники курсу навчаться працювати перед камерою, Викладачі розкажуть, як складати портфоліо, ефективно проходити кастинги, грамотно працювати перед камерою і комунікувати з режисером. Актори регіональних театрів отримають можливість потрапити в нові проєкти, вийти на новий рівень в професії.

 

Викладачами курсу виступлять:

- актриса Лариса Яценко;

- кастинг-директор Ірма Царьова;

- режисер Роман Бровко.

 

Маючи за спиною десятки ролей в кіно і сотні – в театрі, Лариса Яценко поділиться своїм акторським досвідом, методиками роботи в кадрі і відкриє секрети успішної побудови акторської кар'єри.

Член Української Кіноакадемії, Ірма Царьова, розповість, як в результаті кастингу почути заповітне запрошення на роль.

Роман Бровко, фільмографія якого налічує десятки фільмів, розповість, як домогтися найвищого результату на знімальному майданчику.

Для участі в інтенсивний необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті. Там же можна ознайомитися з детальною програмою занять.

Всього в інтенсивний візьме участь 64 студента.

Відбір проведуть лектори курсу, уважно переглянувши відеовізитівки претендентів. При цьому портфоліо всіх, хто подасть заявку на курс, потраплять в акторську базу кінокомпанії Star Media.

 

Джерело: Пресслужба Star Media

Читайте також:

Новини

Творці стрічки «Подвійний іммельманн» завершили процес фільмування

Завершено зйомки повнометражного фільму-дебюту режисерки Віри Яковенко «Подвійний іммельманн». У 2020 році його сценарій, авторкою якого є Ірен Роздобудько, посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

26.07.2021
об 19:03

Новини

Скоро в кіно: Біографічна драма «Король Річард: Виховуючи чемпіонок» від Warner Bros. Pictures

Фільм із Віллом Смітом у головній ролі на великі екрани вийде 18 листопада.

31.07.2021
об 12:09

Новини

Камери стоп: Завершилися зйомки та оголошена дата виходу нового сезону «Ексів»

Творці реаліті про стосунки та правила життя «Екси» завершили знімальний період третього сезону. Вже навіть відома дата прем’єри нового епізоду та перший спойлер – один із учасників зробив пропозицію дівчині. Однак, чи сказала вона «так»?

04.08.2021
об 14:34