Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

29.05.2020
об 15:10
Star Media School проведе курс-практикум для акторів

Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

У багатьох сферах діяльності відчувається брак фахівців. Кіноіндустрія не виняток, зокрема не вистачає акторів. Тож Star Media School пропонує молодим людям, які вже мають диплом для того, щоб працювати в кадрі, але не мають досвіду, стати учасником практичного курсу «Як пройти проби».

Олексій Терентьєв

«Кінокомпанії Star Media не вистачає нових облич, а дипломовані спеціалісти після театральних вишів за браком практики з тріском провалюють пробу за пробою, часто не розуміючи, як поєднати здобуті знання та навички на практиці. Виходить, що після отримання диплому їм потрібно пройти ще низку професійних тренінгів, які мають практичне спрямування та спираються на сучасні тенденції. У рамках курсу ми хочемо наділити їх такими знаннями та готові надати їм можливість здобути необхідний досвід для подальшого розвитку в професії. До того ж молоді люди працюватимуть з дуже досвідченою кастинг-директоркою Аллою Самойленко. У кейсі цієї закоханої у свою професію жінки є велика кількість акторів, яких вона вивела на великий екран і зробила з них справжніх зірок», – розповідає продюсер Star Media, керівник освітньої школи Star Media School Олексій Терентьєв.

На першому потоці курсу навчатимуться 16 кращих акторів, яких обере сама лекторка. За умовами школи, аби потрапити на курс, кожен охочий має відправити своє резюме та мотиваційний лист. Саме їх розглядатиме Алла Самойленко перед тим, як прийняти остаточне рішення щодо зарахування студентів на потік.

«Я розумію, що в акторів, які нещодавно закінчили вищий заклад освіти, резюме може бути не достатньо яскравим, але мені треба подивитися на бекграунд тих, з ким доведеться працювати. Остаточне рішення я прийматиму, читаючи мотиваційні листи. Згодом на практикумі під час однієї із зустрічей ми поговоримо, як правильно складати резюме, адже для актора це також важливо», – коментує правила відбору лекторка курсу Алла Самойленко.

По завершенню практикуму на всіх, хто його пройде, чекає бонусний майстер-клас з посвятою в технічні тонкощі знімального процесу. Це те, чому не вчать у вишах та акторських школах і що стане в нагоді під час знімального процесу та буде корисним для  всієї творчої групи.

Детальна інформація про практичний курс тут