Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Star Media долучиться до розвитку туризму в Україні

21.10.2021
об 15:18

Кінокомпанія Star Media підписала меморандум про співпрацю із Державним агентством розвитку туризму України. Відтепер Київ та його туристичні принади будуть просуватися у кінопроектах, які знімає Star Media та її партнери – Apple Tree Vision і Kristi Films. А унікальні об’єкти, які відбудовуються спеціально для зйомок, зможуть використовуватись як туристичні об'єкти. 

Перший крок після підписання меморандуму – домовленість про те, що збудоване під селом Ровжи на Київщині єврейське містечко 100-річної давнини зможе приймати екскурсії та стане частиною туристичного маршруту в околицях столиці.

Йдеться про декорації для історичного фільму «ШТТЛ» – спільний проєкт кінематографістів України та Франції.  

Штетл, де розвиваються всі драматичні події фільму, «змалювали» з селища Сокаль. На те, щоб відтворити населений пункт, знадобилося три місяці підготовки і створення 3D-моделі майбутнього селища. На площі близько 4 000 м2 менше, ніж за місяць звели 18 об'єктів. З цією метою на локацію привезли шість дерев'яних будинків 1930-х років з Житомирської та Чернігівської областей. Їхні інтер'єри та екстер'єри стали родзинкою кіномістечка: фасади, віконні та дверні прорізи, паркани та перелази – усе це не сучасна реконструкція, а автентичні вироби 100-річної давнини. 

У селищі побудовані бібліотека, школа та унікальна дерев'яна синагога, аналогів якій в Україні на сьогодні не залишилося. Цю синагогу художники-постановники відтворювали за фотографіями, а всередині художники-реставратори вручну виконували розписи по дереву за збереженими ескізами. Крім будівель в селищі відтворили ринкову площу та єврейське кладовище з кам'яними надгробками.

Після завершення знімального процесу кіномістечко залишиться на своєму місці, і туристи з України та інших країн зможуть ознайомитись з особливостями єврейського побуту відтвореного з історичною достовірністю. 

Другий напрям співпраці Star Media і Державного агентства розвитку туризму України – популяризація Києва в кіноісторіях. Система кеш-рібейтів, яка запрацювала минулого року, вже прибавила до нашої країни міжнародних кіновиробників. Яскравий приклад – фільм «The Last Mercenary»/ «Останній найманець» у головній ролі з Жан-Клодом Ван Даммом, який переважно знімався у Києві. 30 липня проєкт успішно стартував на Netflix посівши перше місце в ТОП-10 за переглядами у світі серед фільмів стрімінгу. Поєднання кіно та туризму – це звична міжнародна практика. 

 

Згідно з дослідженням «Tourism Competitive Intelligence», 40 млн туристів обирають для відвідин країни, які стали головними локаціями для популярних фільмів. Саме кінострічки впливають на вибір маршрутів та збільшують турпотік у той чи інший регіон. 

 

Так, завдяки фентезі про хобітів, турпотік до Нової Зеландії зріс на 40%, а місця зйомок увійшли в обов’язкові туристичні маршрути. Збільшилась кількість туристів до Хорватії після зйомок там «Гри престолів», а локації, де відбувалось фільмування, стали надзвичайно популярними для екскурсій. Справжнє паломництво маршрутами зйомок спостерігалось у Парижі після виходу на екрани фільму «Код да Вінчі», а відвідуваність Лувру зросла більш ніж на півмільйона. Брюгге став надзвичайно популярним після картини «Залягти на дно в Брюгге», фільм «Пляж» зробив мегавідомим один з островів Таїланду, а Мальта згадує про зйомки на своїй території «Трої» в усіх путівниках. 

 

«Насправді не потрібно далеко ходити, найяскравішим прикладом впливу кінематографії на український туризм є серіал НВО «Чорнобиль», після виходу якого кількість туристів у зоні відчуження збільшилась щонайменше на 70%. Звичайно поки кількість кінотуристів в Україні незначна, особливо якщо порівнювати з іншими країнами, де кіноіндустрія процвітає. Однак вже зараз вже маємо реальні дані, які дають зрозуміти, що ця галузь є дуже перспективною й може привабити до України великий відсоток іноземних мандрівників. Будемо разом працювати над тим, щоб комплексно розвивати цей напрямок туризму», – говорить Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів. 

 

 

«Така колаборація важлива і для нашої компанії, і для індустрії в цілому. Україна – країна талановитих людей і унікальних природних умов. Море, гори, старовинна архітектура та індустріальні пейзажі – все це чудово вписується в кіно будь-якого жанру. І все це здатне задовільнити різні смаки туристів. Працюючи з іноземними партнерами, ми постійно наголошуємо на принадах нашої країні і почуваємо себе в певному сенсі амбасадорами як культурного, так і туристичного потенціалу. Високий професійний рівень наших кіноспеціалістів вже знаний в усьому світі, але я впевнений,  що України на екрані повинно бути ще більше», - наголошує Юрій Артеменко, віце-президент компанії Star Media.

 

Читайте також:

Новини

Фільм Зази Буадзе «Мати Апостолів» відзначили на Calella Film Festival

Днями в Іспанії у місті Калелья відбулась церемонія нагородження шостого Calella Film Festival. На кінофестивалі Україна отримала відразу дві нагороди. Обидві дісталися фільму Зази Буадзе «Мати Апостолів».

11.10.2021
об 15:20

Новини

Кохання, як виклик суспільству, в серіалі «Кріпосна. Жадана любов»

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов». Творці проєкту обіцяють, що історії улюблених героїв отримають неймовірне продовження.

15.10.2021
об 10:10