Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стали відомі переможці KISFF 2020

12.08.2020
об 12:12

Упродовж 5 днів тривав 9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Як ми вже писали, цього року захід відбувався у змішаних форматах – онлайн та офлайн. Подивитись фільми окремих програм можна було у кінотеатрі «Київська Русь». У неділю 9 серпня відбувся заключний день кіноподії. І ось після невеликої паузи журі Міжнародного та Національного конкурсів KISFF 2020 оголосило переможців.

До складу журі Міжнародного конкурсу KISFF 2020 увійшли: Алехо Франчетті (Аргентина), Луца Тот (Угорщина), Наріман Алієв (Україна). Тріумфаторами цієї програми стали такі стрічки:

Ґран-прі: СТАНЦІЯ «ГАНТСВІЛ»

Що таке свобода? Що нам про це може розповісти чиєсь обличчя та тіло? Як воно: вийти на волю після років ув’язнення? Вірячи у силу кіно, «Станція «Гантсвіл» шукає відповіді на ці запитання. Група щойно звільнених з пенітенціарної установи очікує на автобус. Фільм не засуджує героїв. Не існує страху зв’язку. У цьому фільмі усі невинні.

Спеціальна відзнака: НЕ СПИ, БУДЬ ГОТОВИЙ

У сучасному світі реальність може бути дивною. Просто потрібно не спати та бути готовим, щоб переступити за межі контролю. Таємнича мізансцена відносить нас до водночас приголомшливої та звичайної ночі у В’єтнамі, а також показує різну палітру досвідів соціального спектра.

Спеціальна відзнака: ЯК ЗНИКНУТИ

Які обмеження індивідуалізму можливі за теоретичних бойових дій? Виклад подій ведеться від першої особи гравця шутера, водночас додаючи розповідь від головного героя. Новий цифровий пацифізм, «Як зникнути» — це жартівлива, напрочуд поетична та дотепна ода дезертирам.

Склад журі Українського конкурсу виглядав так: Дельфін Жаннере (Швейцарія), Джина Деллабарка (Нова Зеландія), Кавіч Нінґ (Камбоджа)

Ґран-прі: КИЛИМ

Фільм простежує моменти випробувань любові та дружби хлопчика-підлітка, що протистоять все більш напруженій війні, що наростає. Контраст його ніжних почуттів і жорстокої реальності надзвичайний. «Килим» — це провокаційний фільм, який наважується зобразити сучасну політичну ситуацію та соціум України через історію одного хлопця.

Спеціальна відзнака: МЕТАРОБОТА

Василю Ляху за фільм «Метаробота» (Україна, 2019) вручили спеціальну відзнаку за креативне режисерське бачення та перспективний незалежний голос. «Метаробота» — це сильне документальне свідчення сучасної України та проблем молоді. Фільм розповідає про те, як щоденний творчий догляд молодої людини за садом може перевершити мирське, ставши політичним актом виживання та опору.

Приз глядацьких симпатій отримав СУРОГАТ режисера Стаса Сантімова

За сюжетом цієї стрічки чоловік знищує гніздо невідомого створіння. Та це не нейстрашніше, що трапиться на його шляху цієї ночі.

 

Читайте також:

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День третій

KISFF в Україні у розпалі, тож продовжуємо знайомити вас з програмою заходу.

06.08.2020
об 19:32

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День четвертий

KISFF перетнув екватор. В цьому році він проходить у змішаному форматі – частину фільмів демонструють у кінотеатрі «Київська Русь», а іншу можна подивитись онлайн на сайті заходу. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою фестивалю і сьогодні трохи розповімо, що демонструватимуть на екрані кінотеатру 8 серпня.

07.08.2020
об 18:45

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День п’ятий

Хочемо познайомити вас з програмою KISFF у заключний день, а саме у неділю 9 серпня. В цьому році на фестивалі було представлено майже 200 стрічок з усього світу – від США до В’єтнаму. Також у 2020-му фестиваль умовно поділили на дві частини – онлайн та офлайн. Першу можна було подивитись на сайті заходу, другу – демонструють у кінотеатрі «Київська Русь». В останній день заходу у кіно можна подивитись описані нижче програми.

08.08.2020
об 16:29