Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Стали відомі номінанти цьогорічної премії «Еммі»

29.07.2020
об 12:07

Організатори телевізійної премії «Еммі» оголосили список цьогорічних номінантів. Так, судячи з переліку претендентів, можна зробити висновок, що найпопулярніший серіал виробляє НВО, а лідером серед каналів є Netflix.  За перемогу змагаються також роботи Amazon, Disney, Warner Bros.

Лідером серед номінантів став серіал «Хранителі» каналу НВО. Багатосерійна стрічка претендує на 26 нагород. Інший проєкт НВО «Спадкоємці»  та робота Netflix «Озарк» разом очолюють першу сходинку в номінації «Драми» - по 18 номінацій у кожного. У «розділі» «Комедії» 20 номінацій зібрав проєкт Amazon «Дивовижна Міс Мейзел».

Серед каналів та платформ лідером за номінаціями став Netflix – його роботи згадуються 160 разів. НВО представлений у 107 номінаціях, замикає трійку лідерів NBC з показником у 47 згадок про нього. Серед виробників контенту перше місце посідає HBO Entertainment, друге - Warner Bros. Television зі 107 та 50 згадувань про їхні проєкти відповідно. Трете місце дісталось Disney Television Studios з його 47 номінаціями.

У номінації за кращий драматичний серіал борються:

-  «Краще дзвоніть Солу»;

-  «Корона»;

-  «Розповідь служниці»;

-  «Вбиваючи Єву»;

-  «Мандалорец»;

-  «Озарк»,

-  «Дуже страшні справи»;

-  «Спадкоємці».

 

Кращий комедійний серіал вибирають з таких проєктів:

-  «Стримай свій ентузіазм»;

-  «Мертвий для мене»;

-  «У кращому світі»;

-  «Біла ворона»;

-  «Метод Комінські»;

-  «Дивовижна міс Мейзел»;

-  «Шиттс Крик»;

-  «Чим ми займаємося у тіні».

 

За визнання кращим борються такі міні-серіали:

-  «Неймовірно»;

-  «Хранителі»;

-  «Місіс Америка»;

-  «І всюди тліють пожежі»;

-  «Неортодоксальна».

Церемонія нагородження телепремією відбудеться в ніч з 20 на 21 вересня.

 

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12

Аналітика

Скільки втратили WarnerMedia та AT&T у період коронакризи

Через пандемію прибуток WarnerMedia просів на 23%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а втрати однієї з найбільших телекомунікаціонних компаній Америки AT&T склали 830 млн дол – про це свідчить фінансовий звіт за другий квартал цього року, який днями оприлюднила компанія. Операційний прибуток WarnerMedia у другому кварталі 2020 року склав 6,8 млрд дол, а дохід склав майже 2 млрд дол, що на 18,4% менше, ніж у минулому кварталі.

26.07.2020
об 14:12

Новини

Kyiv Media Week анонсував азійську секцію

14 вересня в рамках Kyiv Media Week Global Marathon працюватиме секція Азії. В рамках якої буде представлено добірку найбільш показових проєктів, що характеризують ситуацію на ринку даного регіону. Учасники заходу зможуть дізнатись про ключові події, нові кейси, почути аналітичний огляд і основні цифри.

28.07.2020
об 15:15