Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стали відомі касові збори «Мулан» та «Тенет» у Китаї

14.09.2020
об 14:18

Стрічки не виправдали очікування творців та студій, а також мали мало часу на якісну промоцію в Піднебесній.

 

 

Головною  світовою кіноподією вихідних став вихід історичного фентезі «Мулан» у Китаї. Стрічка стала лідером екранів, але творці розраховували на вищі цифри бокс-офісу. За вікенд стрічка зібрала трохи більше 29 млн дол. До того ж фільм отримав неоднозначні відгуки азійських глядачів. Однак у студії Disney також було мало часу на промоцію своєї роботи в Китаї. Дозвіл на прокат «Мулан» отримав всього за 11 днів до старту прем’єри, тож про велику промоцію можна було забути. До того ж у мережі на час старту показів вже з’явилась піратська копія фільму.  Тож, якщо перед початком прокату у Китаї студія розраховувала зібрати до 400 млн  дол., то згодом зменшила сподівання до 80 млн. дол., а нині вже не розраховує більш як на 50 млн дол. Міжнародна каса проєкту склада трохи більше 37 млн  дол.

 

 

Також трохи «просіли» касові збори «Тенета» у Китаї. Так, у перший день другого вікенду очікування з продажу квитків впали на 76% у відношенні до дня старту проєкту. Загальний збір фільму в Китаї складає майже 51 млн дол., з яких 10,2 – за ці вихідні. Також у Англії «Тенету» вдалося зібрати 16,4 млн. дол., Трохи менше у Франції та Німеччині – 13,2 та 11, 4 млн  дол. відповідно. Міжнародна каса проєкту склала майже 178 млн дол., а у світі «Тенет» вже зібрав 207 млн  дол.

 

 

Романтична стрічка «Після сварки» нині виходить на широких екранах у 21 країні. За минулі вихідні її збір склав 4,2 млн дол., а загальна каса становить 21 млн дол.

 

 

Фільм «Нові мутанти» демонструють у кінотеатрах 36 країн і нині його загальний збір складає трохи більше 29 млн дол., а минулі вихідні принесли стрічці 3,8 млн  дол.

 

Джерело: Screen Daily

 

Читайте також:

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня
Новини

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня

Незважаючи на те, що кінотеатри Південної Кореї відкрилися ще 29 квітня, глядачі майже не повернулися в кіно. І проблема не тільки в тому, що коронавірус відступив, але не здався. Великою проблемою є репертуар. Точніше, відсутність в ньому нових фільмів, що здатні зацікавити велику кількість глядачів. За вік-енд з 22 по 24 травня кінотеатрам вдалося продати 179 тисяч квитків. Це на 93% менше, ніж було в аналогічні вихідні рік тому. Тобто, в кіно прийшло всього 7% глядачів у порівнянні з минулорічним показником.

28.05.2020
об 19:35

Новини

В Україні комедійний бойовик «Мій шпигун» став лідером касових зборів

Ми довго чекали на відкриття відчизнянних кінотеатрів і 2 липня це сталося - відновили свою роботу майже всі майданчики. Попри не багатий на прем'єри репертуар під час вікенду 4 - 5 липня українці все ж таки відвідали темні зали та подивилися кіно на великому екрані. Наведені нижче розрахунки показують, як вплинули вподобання глядачів на рейтинг фільмів та прибуток кінотеатрів.

08.07.2020
об 11:14

Новини

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

21.07.2020
об 11:35