Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стали відомі дати проведення «Молодості» у 2021 році

27.10.2020
об 17:39

Київський Міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив дати проведення заходу у 2021 році. Під час наступного фестивалю буде розширена програма дебютного кіно, а поки що розпочато прийом заявок до участі в міжнародному конкурсі.

Київський  фестиваль «Молодість» наступного року відбудеться з 29 травня по 6 червня. Це буде вже 50-й сезон кінофестивалю. Організатори планують відзначити ювілей, створивши свято кіно загальнонаціонального масштабу.

У 2021-му «Молодість» планує розширити  програму дебютного кіно й започатковує нову конкурсну секцію документального кіно.

На сайті фестивалю розпочато прийом заявок до участі в міжнародному конкурсі за всіма категоріями. Термін подачі фільмів: 26 жовтня 2020 року  -1 березня 2021 року. Подати фільм можна тут.

Наступного року вперше за часи існування фестивалю буде призначено грошові призи переможцям програм «Molodist Teen Screen», «Sunny Bunny» та документального дебютного кіно.

Також у 2021 році переможці Міжнародної програми, крім статуеток «Скіфський олень», отримають грошові призи.  Так, 10 тис. дол. дістанеться тому, хто здобуде Гран-прі за найкращий  фільм , 2 тис дол. отримає найкращий фільм у кожній категорії міжнародної програми та 50 тис. грн – творці найкращого фільму Національної конкурсної програми короткометражних фільмів.

Зауважимо,  цьогоріч «Молодість» став єдиним фестивалем в Україні, який було проведено у гібридному форматі. Глядачі змогли подивитись 264 стрічки не тільки онлайн, а й відвідавши кінотеатр.

Довідка: Заснований у 1970 році, кінофестиваль «Молодість» – єдиний міжнародний кінофестиваль в Україні з акредитацією міжнародної асоціації кінопродюсерів FIAPF та одна із найбільших кіноподій у Східній Європі.

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Національний конкурс короткометражних фільмів

Упродовж чотирьох днів журі дивитиметься й оцінюватиме фільми, які увійшли до Національного конкурсу короткометражних стрічок 49-го КМКФ «Молодість». До списку увійшло 24 кінопроєкти. Пропонуємо ознайомитися зі списком, адже ці та інші фільми можна дивитися онлайн та голосувати, аби допомогти організаторам кінофестивалю визначитись з Призом глядацьких симпатій.

25.08.2020
об 19:28

Новини

КМКФ «Молодість»: Розмаїття конкурсної програми Sunny Bunny

Триває 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Журі конкурсної програми «Сонячний зайчик»/Sunny Bunny ізраїльський режисер Яір Гохнер, український арт-менеджер Іван Козленко та українська режисерка Надія Парфан оцінюють 13 фільмів про ЛҐБТ, які також можна безкоштовно подивитися онлайн на сайті КМКФ «Молодість». Аби легше було обрати фільм до перегляду, ми вирішили познайомити вас з сюжетами стрічок, які увійшли до цьогорічної програми.

26.08.2020
об 16:22

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Події

КМКФ «Молодість»: Скіфські олені знайшли своїх володарів

Вчора, 29 серпня, під Аркою Дружби народів відбулась Церемонія нагородження 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

30.08.2020
об 12:07