Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стала відома дата виходу української стрічки «Передчуття»

21.09.2020
об 17:17

8 жовтня 2020 року в прокат вийде новий фільм Вячеслава Криштофовича «Передчуття». Це буде перша стрічка після довгої перерви у роботі режисера.

 

 

 Вячеслав Криштофович, який працює в кіно ще з 1970 року, довгий час вважав, що зараз у кіно  настав час молодих авторів. Повернутись в кінематограф його змусило тривожне передчуття.

«У моєму фільмі немає позитивних і негативних героїв. У кожного своя правда і своя неправда. І у кожного свої передчуття», - розповідає ВЯЧЕСЛАВ КРИШТОФОВИЧ.

У картині «Передчуття» / The film Forebodings є декілька шарів різних історій. Це любовний трикутник, філософська притча, а також тривожне передчуття сучасної війни. Фільм створено українською компанією «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» / Garnet International Media Group в копродукції зі словацькою кінокомпанією Wandal Production та литовською Taura за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Slovak Audiovisual Fund. Дистриб’ютор – компанія «СІНЕВЕРС».

У стрічці задіяний зірковий акторський склад: Станіслав Боклан, Лариса Руснак, Ксенія Ніколаєва, Євгенія Муц та інші. 

 

Джерело: ДержКіно

 

Читайте також:

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно
Новини

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно

Сьогодні, 23 червня, починаються пітчинги другого туру 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. За ними можна спостерігати у режимі реального часу. Цікаво, що цьогорічна експертна комісія під час презентаційних сесій розглядає напрямами «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» та «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)».

23.06.2020
об 10:50

Новини

«Носоріг» Олега Сенцова отримав підтримку Держкіно

Сьогодні під час засідання Рада з державної підтримки кінематографії вирішила надати фінансування проєкту «Носоріг». Автор сценарію та режисер стрічки – Олег Сенцов. У 2012 році ця кримінальна драма стала переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Держагентства України з питань кіно і її зйомки мали розпочатися ще 2013-му, проте події розгорнулися за іншим сценарієм.

09.07.2020
об 15:37

Новини

Другий день пітчингу від Держкіно

Сьогодні на розсуд журі презентують добірку «Неігрових національних фільмів». Нагадаємо, таймінг виступів скоротили, також суттєво зменшили кількість тих, хто може перебувати в залі. Всі охочі можуть приєднатися до пітчингу онлайн, адже ведеться пряма трансляція.

15.09.2020
об 11:17