Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стала відома дата прем’єри стрічки «Манк»

09.10.2020
об 16:10

Фільм про сценариста «Громадянина Кейна» презентують вже в 2020 році на одному зі стрімінгових сервісів.

Поки у світі зачиняються кінотеатри і переносяться прем’єри найочікуваніших фільмів року, сервіси стрімінгового кіно навпаки – розширюються та анонсують нові прем’єри.

Так, Netflix анонсував 4 грудня 2020 року прем’єру стрічки Девіда Фінчера «Манк».

Нагадаємо, цей біографічний фільм розповідає про сценариста Германа Я. Манкевича, який разом з Орсоном Велсом у 1942 році отримав «Оскар» за сценарій до стрічки «Громадянин Кейн». Сценарій до «Манку» написав батько Девіда Фінчера – Джек. Головні ролі виконали Гері Олдмен, Аманда Сейфрід, Лілі Джеймс.

Девід Фінчер планував зняти «Манка» ще з 1990-х років і ось нарешті втілив задум у життя. Однак до прем'єри деталі сюжету не розголошують. Трейлеру теж ще немає, тож навколо фільму лишається інтрига.

 

Джерело: Collider

 

Читайте також:

Новини

Названо найпопулярніші фільми в кінотеатрах США

Затишшя нині панує на американському кіноринку. Студії притримують релізи, натомість «видають» старі стрічки, які все ще користуються популярністю у відвідувачів закладів. Однак перше місце в рейтингу популярністі все одно належить новому фільму. У список топ-переглядів також увійшли стрічки незалежних дистриб’юторів.

05.10.2020
об 15:09

Новини

«Кіноко 2020» продовжив прийом музичних відео

Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко 2020» розпочнеться 29 жовтня. У програмі – чотири номінації, де вперше оцінюватимуть не тільки документальні, короткі та повнометражні роботи, а й музичне відео.

05.10.2020
об 16:55

Статті

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Французький зв'язковий»

7 жовтня 1971 року в Нью-Йорку відбулася прем'єра кримінального фільму «Французький зв'язковий», який розповідав історію нью-йоркських детективів Джиммі Дойла та Бадді Руссо. Їхніми прототипами стали реальні копи з відділу контролю за оборотом наркотиків Едді Іген та Сонні Гроссо. Режисер Вільям Фрідкін, маючи вельми обмежений бюджет, зняв один з найбільш видовищних фільмів 1970-х років, а сцена автомобільної погоні з цієї стрічки навіть через півстоліття вважається однією з найкращих в історії світового кінематографу. Крім того, «Французький зв'язковий» входить у сотню найкращих американських фільмів і як «культурно, історично або естетично важливий фільм» обраний для зберігання в Національному реєстрі фільмів Бібліотеки Конгресу США.

07.10.2020
об 15:39

Новини

У Шерлока Холмса може з’явитися власний кіновсесвіт

Виконавець ролі детектива Роберт Дауні-молодший натякнув, що початком створення детективного всесвіту може стати стрічка «Шерлок Холмс 3», яка наразі в процесі створення.

07.10.2020
об 16:25