Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

США поступилася Китаю: Пандемія вплинула на рейтинг лідера світового кінопрокату

19.10.2020
об 13:15

Після довгої ізоляції громадяни Китаю не бояться ходити до кіно, а епідеміологічна ситуація в країні дозволяє заповнювати зали на 75%.

Поки кінопрокатники в США та світі несуть збитки через пандемію кінопрокатна індустрія Китаю отримує в порівнянні з конкурентами непогані прибутки. Нині Піднебесна є найбільшим кінопрокатним ринком світу.

Загальний збір китайських кінотеатрів наразі є на декілька мільйонів більшим, ніж збори кінотеатрів у Північний Америці і складає 1,988 млрд та 1,937 млрд доларів відповідно. До кінця року цей відрив може суттєво збільшитись, адже нині країна змогла побороти Covid-19 та перезапустила ринок кінопрокату. Вже зараз кінозали в цій країні працюють з наповненістю у 75%, на додачу китайські глядачі не бояться ходити в кіно, на відміну від їх американських «колег». На початку жовтня у Піднебесній відбулося декілька національних свят, під час яких глядачі активно ходили до кінотеатрів і у період з 1 по 8 жовтня квитків продали більш ніж на 585 млн дол. Найбільшою популярністю в китайців користується стрічка «Мій народ. Моя родина», фільм зібрав вже більше 365 млн доларів. Найбільш касовою картиною поки що є патріотичний блокбасетр «Вісім сотень», прем’єра якого у кіно відбулась ще півроку тому. Стрічка зібрала більше 460 млн доларів. Не відстає від нього і голлівудський фільм «Погані хлопці назавджи», з показником у майже 427 млн доларів.

 

Джерело: THR

 

Читайте також:

Новини

Шарліз Терон не гратиме Фуріосе в продовженні «Шаленого Макса»

Стало відомо, хто замінить Шарліз Терон у пріквелі «Шаленого Макса». Новина образила акторку.

15.10.2020
об 15:57

Новини

Що подивитись по ТБ у День захисника України

14 жовтня Україна святкує День захисника та козацьке свято Покрова. У цей день в країні вихідний. Через карантин в державі не проводиться масових заходів, тож кожен самостійно обирає як розважитись. Ми пропонуємо влаштувати у цей офіційний вихідний день з сучасним українським кіно. Тим більш, що національні канали транслюватимуть багато стрічок, які вже стали улюбленими хітами глядачів. Багато з них можна було побачити тільки в кінотеатрах, а по ТБ їх показуватимуть вперше.

13.10.2020
об 18:39

Новини

Онлайн-прем’єри: Права на сиквел «Поїздка в Америку 2» придбав Amazon Prime

Ще одна голлівудська прем’єра схоже відбудеться онлайн. Днями компанія Paramount за $ 125 млн продала сервісу Amazon Prime права на очікувану глядачами стрічку «Поїздка в Америку 2».

14.10.2020
об 17:48

Новини

Прем’єра шоу «Супер Топ-модель по-українськи»

Дівчата з минулих сезонів кардинально передивились свої погляди на життя та змінили поведінку. Побачити так це чи ні, а також оцінити наряди учасниць, їхні образи та стиль ведучих можна вже за декілька годин.

16.10.2020
об 17:24