Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Спортивна драма «Пульс» влітку вийде на великі екрани

22.04.2021
об 14:23

Кінотеатральний прокат фільму «Пульс» розпочнеться за день до старту Токійської Олімпіади – 22 липня. До початку показів творча команда спортивної драми підготувала сюрприз, про який стане відомо згодом.

 

Вихід фільму «Пульс» на великі екрани був запланований на 8 квітня. Однак через введення жорсткого карантину у значній кількості регіонів України творці стрічки вирішили перенести її реліз на більш сприятливий період.

 

22 липня 2021 року – це не випадкова дата, адже фільм про українську легкоатлетку та чемпіонку Оксану Ботурчук вийде за день до старту 32-х Олімпійських Ігор, які проходитимуть в Токіо (Японія).

 

«Непросто було прийняти факт ще одного переносу виходу цієї надихаючої кінострічки. Проте ці тимчасові негаразди лише загартовують, і ми продовжуємо вірити в те, що «Пульс» скоро дійде до глядача і обов’язково йому сподобається. Випускати українську спортивну драму в один час з Олімпійськими Іграми здається нам цілком доречним та важливим з точки зору підтримки участі у них українських спортсменів. Дійсно в цьому є щось символічне», – поділився очікуваннями продюсер стрічки ЄГОР ОЛЕСОВ.

 

За відсутності нових карантинів, викликаних епідемію коронавірусної інфекції, з середини липня «Пульс» можна буде побачити в переважній більшості кінотеатрів країни. У рамках прокату заплановані покази спеціальної інклюзивної версії фільму. Також в середині травня буде оголошена ще одна важлива новина для всіх, хто чекає на цей спортивний байопік про боротьбу та волю до перемоги.

 

Нагадаємо, що наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю - кращий фільм та кращий режисер. На цьому фестивальна історія української картини не закінчується: її включили до своїх основних програм ще два міжнародні фестивалі. Це французький Nice International Film Festival та американський Richmond International Film Festival.

 

Джерело: FILM.UA

Читайте також:

Новини

4 номінації спортивної драми «Пульс» на міжнародному кінофестивалі в США

У 2021 році вдев’яте відбуватиметься кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST). В межах якого українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації.

02.12.2020
об 13:22

Новини

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

29.12.2020
об 12:46

Новини

Подвійна перемога спортивної драми «Пульс» на американському кінофестивалі

Українська спортивна драма «Пульс» отримала нагороди у двох головних номінаціях на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC).

01.02.2021
об 15:48

Новини

Спортивна драма «Пульс» скоро вийде в український кінотеатральний прокат

На початку квітня фільм про юну українську легкоатлетку Оксану, яка живе в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри, з’явиться на великих екранах України.

15.02.2021
об 14:14

Новини

«Пульс» змагатиметься за нагороди ще двох міжнародних фестивалів

Стрічка «Пульс», що розповідає історію української Паралімпійської чемпіонки змагатиметься за нагороди на кінофестивалях у Франції та США. Робота Сергія Чеботаренко вже визнана найкращою на міжнародному кінофестивалі в Америці.

31.03.2021
об 14:45