Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Спортивна драма «Пульс» скоро вийде в український кінотеатральний прокат

15.02.2021
об 14:14

На початку квітня фільм про юну українську легкоатлетку Оксану, яка живе в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри, з’явиться на великих екранах України.

8 квітня в кінотеатрах країни відбудеться прем’єра спортивної драми «Пульс». Крім того, творці стрічки запланували спеціальні покази інклюзивної версії фільму, про їх розклад і місця демонстрації повідомлять пізніше.

«Ми з нетерпінням чекали, коли ж цю неймовірну історію про українську чемпіонку нарешті зможемо випустити в кінопрокат. Маю відчуття, що такі мотивуючі, надихаючі фільми про реальних особистостей дуже потрібні нашому суспільству. І вірю, що ми не розчаруємо глядача», – розповів продюсер стрічки ЄГОР ОЛЕСОВ.

Нагадаємо, «Пульс» створено на основі реальної історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук. Виробництвом стрічки займалася компанія KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group, за підтримки Міністерства культури України. Під час створення фільму планувалося, що він вийде в прокат 19 березня 2020 року, але через введення загальнонаціонального карантину реліз драми перенесли. Наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула дві основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю.

«Особисто мені приємно, що нещодавно на американському кінофестивалі, в якому брав участь «Пульс», аудиторія високо оцінила стрічку, підтвердженням чого є отримані нагороди. Також дуже радий, що нарешті «Пульс» побачать українські глядачі. Для мене має особливе значення те, що стрічка базується на реальній біографії нашої спортсменки – Оксани Ботурчук. Це історія про боротьбу, волю та досягнення неймовірних висот», – поділився режисер стрічки СЕРГІЙ ЧЕБОТАРЕНКО.

За сюжетом фільму юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки-но починається. Вона демонструє хороші результати. Однак внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана (Наталія Бабенко) не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

 

Джерело: Kinomania та FILM.UA Distribution

Читайте також:

Новини

Подвійна перемога спортивної драми «Пульс» на американському кінофестивалі

Українська спортивна драма «Пульс» отримала нагороди у двох головних номінаціях на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC).

01.02.2021
об 15:48

Новини

4 номінації спортивної драми «Пульс» на міжнародному кінофестивалі в США

У 2021 році вдев’яте відбуватиметься кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST). В межах якого українська спортивна драма «Пульс» здобула 4 номінації.

02.12.2020
об 13:22

Новини

Світова прем’єра української спортивної драми «Пульс» відбудеться в січні

На початку 2021 року українська спортивна драма «Пульс» відкриватиме Міжнародний кінофестиваль Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Полсоні (Монтана, США). Саме так і відбудеться світова прем’єра фільму.

29.12.2020
об 12:46