Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Спойлери впливають на прибуток від прокату

10.11.2020
об 11:23

Часом люди вагаються дивитися фільм чи ні. В такий момент останнім важілем у прийнятті рішення можуть стати деталі сюжету. Проте вони не завжди є вагомим аргументом, адже є й ті, хто не стане дивитися стрічку, знаючи наперед розв’язку сюжету.

 

Нещодавно американські вчені провели дослідження та з’ясували, який вплив спойлери мають на касові збори. В якості «піддослідних» науковці взяли показники бокс-офісів декількох фільмів, які виходили у прокат в Америці з 2013 по 2017 роки. Дані вони співвіднесли з рецензіями на ці ж картини на порталі IMDb і навіть розробили систему виміру для виявлення частоти розповідей про деталі сюжету в текстах. На основі отриманої інформації дослідники зробили висновок, що спойлери не відлякують глядачів, а навпаки – агітують їх приходити у кіно.

 

«Коли глядачі невпевнені у якості проєкта або мають якість вагання, то вони дивляться рецензії та приймають рішення на основі прочитаної у відгуках інформації. Особливо корисні спойлери для стрічок з обмеженим прокатом», - зазначають своїй доповіді американські вчені.

 

Маючи результати дослідження, група експертів, що його провела, рекомендує публікувати рецензії зі спойлерами. Однак враховуючи, що всі ми різні, на початку тексту обов’язково слід попередити читача, що у відгуку містяться деталі сюжету. Так, глядач, що любить інтригу та збирається піти у кіно заради того, аби дізнатися, чим історія закінчиться, не потрапить у пастку й зможе відкласти рецензію на потім.

 

Джерело: EurekAlert

Читайте також:

Новини

Студія Disney скасувала прем’єри «Персонажа» та «Смерть на Нілі» у 2020 році

Цьогорічні релізи стрічок «Персонаж» та «Смерть на Нилі» перенесені на невизначений термін. У Америці закриті кінотеатри Нью-Йорка та Лос-Анжелесу – саме в цих містах кіносеанси є найбільш розповсюдженим, а тому й добре відвідуваним заходом. Також, варто зазначити, що наразі не працюють кінотеатри у багатьох країнах Європи.

06.11.2020
об 14:11

Новини

Warner Bros. звільнила Джонні Деппа і відклала прем'єру «Фантастичних звірів»

Студія Warner Bros. скасувала намічений на 12 листопада 2021 року реліз фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати 3». Американські ЗМІ припускаються думки, що глядачі зможуть побачити прем’єру цієї стрічки влітку 2022 року, однак офіційні представники франшизи воліють не називати точних дат.

07.11.2020
об 17:33

Новини

Світовий кінопрокат: Японське аніме увійшло до 5-ки найуспішніших кінопроєктів року

Результати кінопрокату Азії мотивують. Японці, китайці та корейці без осторог відвідують кіносеанси. Дивляться здебільшого фільми власного виробництва. Так, за чотири тижні прокату в Японії аніме «Клинок, розтинає демонів: Нескінченний поїзд» наблизили сумарний прибуток проєкту до 200 мільйонів доларів.

09.11.2020
об 14:26

Новини

Секрет популярності «Гри престолів» розкрито

Науковому світу не давав спокою успіх серіалу «Гра престолів», тож вчені вирішили проаналізувати літературний твір та його екранізацію.

09.11.2020
об 18:12