Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Співпраця України та Канади: Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво ратифіковано

14.12.2020
об 13:12

Днями стало відомо, що Канада ратифікувала Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року.

 

Зазначимо Угоду підписали ще під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Канади в липні 2019 року. Верховна Рада України ратифікувала документ у вересні 2020-го. 12 грудня стало відомо, що уряд Канади офіційно поінформував українське посольство в Оттаві про завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між державами.

«Дякую Канаді та особисто Прем’єр-міністру пану Трюдо за завершення всіх процедур, необхідних для набуття чинності цією угодою. Вона дає нові потужні можливості для розвитку теле- та кіноіндустрії в Україні, для спільного виробництва аудіовізуального контенту та дистриб’юції проєктів на міжнародному ринку. Впевнений, це зробить нашу двосторонню співпрацю ще більш плідною, а зв’язки між людьми наших країн ще тіснішими», – зазначив ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

За умови спільного виробництва угода дозволить українським продюсерам претендувати у Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги і знижки при дистриб'юції. Схожі преференції угода передбачає і для канадських митців, які зніматимуть в Україні.

«Нашим телевізійникам, кіновиробникам буде дешевше і простіше працювати у Канаді і з канадцями. Я радий, що ми змогли пояснити в Оттаві взаємні переваги від такого партнерства. Чекаємо на українсько-канадський «Оскар», – сказав на радощах Посол України в Канаді АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО.

 

Джерело: www.president.gov.ua; Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Відбулася ратифікація Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою

2 вересня 2020 року Верховна Рада України ратифікувала Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади.

03.09.2020
об 13:20

Новини

«Захара Беркута» покажуть у США та Канаді

Фільм можна буде побачити на діджитал-платформах. У «американській» версії стрічка має дещо іншу назву. Спеціально до прем’єри вийшов новий міжнародний трейлер.

01.10.2020
об 16:17

Новини

Співпраця України та Канади: Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво ратифіковано

Днями стало відомо, що Канада ратифікувала Угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року.

14.12.2020
об 13:12