Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

"Співай 2": презентували фінальний трейлер анімації

27.11.2021
об 11:52

Продовження культового анімаційного хіта від Illumination на великих екранах! На коалу Бастера та його друзів чекає нова музична пригода. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів, які вразять кожного. Чим амбіційніші мрії, тим цікавіші пригоди!

Творці анімації також представили і її нових героїв: рись Нуша та слон Альфонсо. Чи стануть вони друзями нашій співочій компанії?

У головних ролях: Терон Еджертон, Скарлетт Йоханссон, Риз Уізерспун, Меттью МакКонахі, Торі Келлі. Режисер анімації - Ґарт Дженнінгс («Співай», «Автостопом по Галактиці»). 

Світова прем`єра відбудеться вже 22 грудня, вихід в український кінопрокат - 30 грудня.

 

 

Джерело:Universal, B&H film distribution

Читайте також:

Новини

Слов’янська міфологія та загроза екокатастрофи: новий анімаційний мультфільм “Роббі”

Українська анімація підкорює глядачів по всьому світу. На черзі — “Роббі” — повнометражний анімаційний мультфільм, який розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій. Яким він буде?

21.11.2021
об 14:57

Новини

«Ліга суперулюбленців»: офіційний трейлер нової анімації від Warner Bros. Pictures

Коли світ у небезпеці його приходять рятувати супергерої! А хто приходить на допомогу супергероям, коли в небезпеці вже вони? Суперулюбленці! Зявився перший україномовний трейлер нової геройської анімації від  Warner Bros. Pictures.

24.11.2021
об 11:13

Новини

«Мисливці на привидів: з того світу» перші у рейтингу українського кінопрокату

Нові «Мисливці за привидами», які є прямим продовженням оригінальної дилогії. Вони стартували в прокаті набагато краще, ніж обіцяли прогнози. За вікенд в американському прокаті фільм зібрав 44 мільйони доларів, хоча аналітики пророкували до 30. В Україні ж, стрічка за 4 дні зібрала майже 10 мільйонів гривень.

25.11.2021
об 10:27