Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Список номінантів на V Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

12.06.2021
об 09:35

Сьогодні ввечері стануть відомі переможці по кожній із 21 номінації, що лишаються інтригою до урочистого вечора. Наразі Українська кіноакадемія назвала тільки володаря почесної премії за внесок у розвиток українського кіно – ним став режисер Роман Балаян, фільм якого «Ми є Ми поруч» вийде в українських кінотеатрах 8 липня. Також відома лауреатка премії «Відкриття року» – українська драматургиня, режисерка та сценаристка Наталка Ворожбит. До слова, її драма «Погані дороги» є лідером за кількістю номінацій. Також глядачі визначились із переможцем премії «Глядацьких симпатій», яку отримав фільм-казка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». Решту володарів «Золотої Дзиґи 2021» назвуть 12 червня на церемонії вручення відзнак.

Отже, давайте ще раз подивимося на номінантів.
 

Крім того, вчора стало відомо, що у «Золотої Дзиґи» з'явилася ще одна нова номінація – «Найкращий доступний фільм». В цій категорії номінантами стали стрічки «Погані дороги», «Забуті», «Віктор Робот», «Толока» та «Земля блакитна, ніби апельсин».

Читайте також:

Новини

«Золота Дзиґа»: Наталка Ворожбит стала лауреаткою у номінації «Відкриття року»

Українська режисерка Наталка Ворожбит одержала відзнаку V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» в номінації «Відкриття року».

03.06.2021
об 17:01

Новини

«Золота Дзиґа»: Що треба знати про V Національну Кінопремію

За тиждень на українську культурну галузь чекає одна із головних подій року – вручення V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Розповідаємо, що треба знати про головну нагороду у світі українського кіно.

04.06.2021
об 15:18

Новини

«Золота Дзиґа»: Фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» отримав «Премію глядацьких симпатій»

Стрічка-казка режисера Міши Кострова, яка є екранізацією твора Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід» стала лауреатом «Премії глядацьких симпатій» в межах V національної кінопремії «Золота Дзиґа».

09.06.2021
об 16:22

Новини

«Золота Дзиґа»: Музичний гість церемонії нагородження – гурт Cloudless

За 4 роки існування попрок-електронний гурт Cloudless встиг підкорити серця фанатів з усього світу. На V Національной кінопремії «Золота Дзиґа» саме цей музичний гурт розважатиме гостей.

10.06.2021
об 10:10

Події

«Золота Дзиґа»: Відзнака за доступність фільму для людей з порушенням зору або слуху

На V Національній кінопремії «Золота Дзиґа» вперше відзначать стрічку за доступність для людей з порушенням зору або слуху. На звання «Найкращий доступний фільм» наразі претендують «Погані дороги», «Забуті», «Віктор Робот», «Толока» та «Земля блакитна, ніби апельсин».

11.06.2021
об 13:30