Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Список, який змушує задуматися: 30 фільмів-характеристик періоду незалежності України

21.12.2021
об 16:09

Європейська кіноакадемія та фестиваль goEast склали список з 30 фільмів, які характеризують три десятиліття “пострадянського” кінематографу. У цій добірці відсутні такі відомі імена, як Анджей Вайда, Кіра Муратова чи Отар Іоселіані, натомість до переліку увійшли документальні фільми “Блокада” Сергія Лозниці та “Рідні” Віталія Манського.

У цьому списку експериментальні фільми та сюрреалістична короткометражка виявляються поруч із класичними художніми та документальними творами.

Список складала робочу група, до якої увійшли: Діна Йорданова, дослідник, Болгарія / Шотландія, Грег ДеКюр-молодший, куратор / письменник, США / Сербія, Хамзе Битичі, директор фестивалю / актор / активіст, Косово / Німеччина, Хелен Геррітсен, директор фестивалю goEast / продюсер, Нідерланди / Німеччина, Йіндржишка Блахова, дослідник / кінокритик, Чеська Республіка, Трістан Приймяги, кінокритик, Естонія і від імені Європейської кіноакадемії : Ада Соломон, продюсер, Румунія, і Матте Кнол, генеральний директор та директор Європейської кіноакадемії, Нідерланди / Німеччина.

З повним переліком фільмів можна ознайомитись тут.

 

Джерело: Європейська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Марк Хемілл зніматиметься в екранізації повісті Едгара По

Марк Хемілл, відомий насамперед через ролль Люка Скайуокера в «Зоряних війнах», зіграє в міні-серіалі Netflix, заснованому на містичному творі Едгара По «Падіння будинку Ашерів».

13.12.2021
об 16:38

Новини

Український блогер-мільйонник взяв інтерв’ю у Вілла Сміта

На шоу Нового каналу «Хто зверху?» український блогер ЯнГо розповів, як поспілкувався з голлівудською зіркою, номінантом на «Оскар», героєм стрічок «Люди в чорному», «Я робот», «Я легенда»  - Віллом Смітом та зняв з ним відео для TikTok.

14.12.2021
об 16:15

Новини

«Розсміши коміка», «Побачення без фільтрів», «Пригоди Бампера і Суса» — що покаже ТЕТ у 2022 році

Телеканал ТЕТ вже підбив підсумки року та подылився планами на наступний. У 2021 ТЕТ показав безліч прем'єр і довгоочікуваних продовжень шоу і серіалів, та підготував чимало новинок і на 2022.

21.12.2021
об 15:19