Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Спецпроєкт «Про кіно без меж» до 30-річчя Незалежності України

31.08.2021
об 16:06

У форматі інтерв’ю глядачі дізнаватимуться про сучасний кінематограф. Платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ, група 1+1 media та новинний ресурс ТСН.ua об’єднують зусилля, аби разом створити серію публікацій визначних діячів кіносфери за останні 30 років незалежної України. Проєкт, який матиме назву «Про кіно без меж», об’єднає понад 10 історій провідних українських акторів, режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів та ідейників, які активно впливають на розвиток сучасного кінематографу та руйнують будь-які межі й стереотипи. 

 

Творці проєкту говорять, що їхня мета полягає в тому, аби через персоналії продемонструвати, яким глибоким і багатогранним є вітчизняний кінематограф і довести, як багато в цій сфері залежить від любові та поваги глядачів.

 

«Україна подарувала світу чимало культових кінострічок, які стали справжньою класикою. Їх з року в рік наводять як приклад на тематичних заходах, ними пишаються та надихаються в багатьох куточках земної кулі – як от «Тіні забутих предків» чи «Захар Беркут». Проте за часи Незалежності галузь кінематографу зазнала багатьох змін. Яких саме – ми розповімо в межах спецпроєкту з більше ніж 10-ма легендарними представниками галузі, котрі власним прикладом доводять: в Україні може бути величезна кількість якісного та зразкового кіно, що руйнує будь-які межі та стереотипи, щобільше, з бекграундом, який збирався десятиліттями, це цілком реально зробити найближчим часом. Все, що потрібно, – консолідуватися та прикласти максимум зусиль. Ми в Київстар ТБ активно над цим працюємо», – прокоментував керівник Київстар ТБ з боку 1+1 media ПАВЛО РИБАК.

 

Історії публікуватимуть на спеціальній платформі.На лендингу вже можна прочитати інтерв’ю трьох перших героїв проєкту – акторів Володимира Горянського та Лариси Кадочникової, а також режисера Антоніо Лукіча. Хто стане наступним героєм публікації та розповість свою, унікальну й глибоку історію, пов’язану з українським кінематографом, стане відомо зовсім скоро.

 

«30 років Незалежності України – важлива річниця для кожного з нас, тому ми хочемо відзначити її змістовними та освітніми проєктами. Розповідаючи про розвиток кіноіндустрії, читач порине у спогади, почує велику порцію невідомих раніше фактів і дізнається більше про учасників креативного кластера, які зробили вагомий внесок, аби про Україну як про країну талановитих людей говорили в усьому світі», – розповіла керівниця новинного ресурсу ТСН.ua, додає СВІТЛАНА ПАНЮШКІНА.

 

Джерело: Пресслужба 1+1 media

Читайте також:

Новини

Програма Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів 2021

З 23 вересня по 3 жовтня в кінотеатрах України розпочнуться кіносеанси Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів. До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок. Українці в п’ятнадцяте приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі фільму-переможця.

30.08.2021
об 16:12

Інтерв'ю

Павло Сушко: «Наша мета – зробити Україну конкурентоспроможною на міжнародній кіноарені»

Наприкінці серпня 2021-го виповнюється два роки від заснування підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. За цей час підкомітет на чолі з рушієм його створення народним депутатом Павлом Сушком запровадив багато важливих ініціатив, які, зокрема, допомогли українській кіноіндустрії вистояти за часів пандемії й підвищити свою міжнародну конкурентоспроможність. Та це лише початок великої роботи.

31.08.2021
об 10:06

Новини

Зірка «Гри престолів» – Ейдан Гіллен взяв участь у науковому серіалі для Science Channel і Discovery+

Космос викликає трепет і подив, але також він може бути страшним і смертельним. Надмасивні чорні діри, смертельні сплески гамма-променів, блукаючі астероїди, загадкова темна енергія, непередбачувані наднові зірки… Космос постійно атакує нашу планету. Це як бомба сповільненої дії.

31.08.2021
об 11:34