Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Спеціально до прокату «Диво-жінки: 1984» у Києві відкрили кінотеатр

15.12.2020
об 14:20

Вже завтра шанувальники всесвітів DC зможуть побачити довгоочікуваний фільм від Warner Bros. «Диво-жінка: 1984». Декотрі зможуть зробити це в новому кінотеатрі мережі Miromax. Він принагідний тим, що в ньому з’явився перший в Східній Європі зал на основі LED-технології Samsung Onyx.

16 грудня кінозал Onyx в новому кінотеатрі мережі Miromax в ТРЦ «Аладдін» на Позняках прийме перших відвідувачів. Об'єкт ввели в експлуатацію напередодні виходу в прокат сиквела «Диво-жінки», який виходить в прокат цієї середи.

Унікальність нового кінотеатру Miromax полягає у фірмовій розробці Samsung Onyx, аналогів якої немає в Україні, а також в сміливих організаційних рішеннях: максимальна автоматизація обслуговування, ультрасучасний дизайн, додаткові зали та ряд інших переваг.

Якщо говорити про екрани Samsung Onyx, то у них зображення виводиться не за допомогою проектора, а відображається безпосередньо на LED-екрані, що забезпечує вищу роздільну здатність, яскравість і якість зображення.

В порівнянні з використанням звичайних проекторів, Samsung виділяє наступні переваги технології Onyx:

- справжні чорні кольори для насиченого деталями яскравого зображення;

- підтримка HDR для високої яскравості зображення навіть при тьмяному освітленні;

- ідеальна точність відтворення кольору для широкого діапазону відтінків навіть при піковому або майже пікової яскравості;

- однорідність контенту і рівномірне відображення всіх деталей і тонкощів, які в разі перегляду вдома або на стандартних кіноекранах можуть відродитися нечітко або бути прихованими.

 

Джерело: itc.ua

Читайте також:

Інтерв'ю

Олена Каретник: «Глядач ще побачить «Тільки Диво» у кінотеатрах України»

Днями пригодницький фільм «Тільки Диво» режисерки та сценаристки Олени Каретник отримав нагороду «За краще візуальне рішення та операторську роботу» на Міжнародному кінофестивалі для дітей та юнацтва WonderFest/Festivalul Filmului pentru Copii și Tineret WonderFest. Також восени 2019 року казкове фентезі відзначили  спеціальним призом журі «За затвердження  сімейних та християнських цінностей» на Міжнародному фестивалі дитячо-юнацьких фільмів «Ролан», що відбувся у Вірменії. Українське диво помічають за кордоном і цілком заслужено виділяють концепт кінокартини. VGL cinema поцікавився в Олени Каретник подальшою долею фільму. На які фестивалі поїде «Тільки Диво» та чи вийде у повторний прокат?

25.05.2020
об 18:43

Новини

«Диво-жінка» може вийти в грудні

Warner Brothers планує «перемішати» дати прем’єр своїх проєктів. За інсайдерськими даними, студія може відтермінувати дати виходу «Чорної вдови» та «Дюни», «відправивши» замість них у кінотеатри інші стрічки.

10.09.2020
об 17:19

Новини

«Диво-жінка 1984» одночасно з’явиться в кінотеатрах і на HBO Max

Warner Bros. вирішили не переносити екранізацію коміксів DC на наступний рік. Замість цього кіностудія прийняла рішення, яке змінює звичну схему дистриб’юції.

19.11.2020
об 12:29

Новини

«Диво-Жінка 1984» вже за тиждень в кінотеатрах України

Довгоочікувана стрічка від студії Warner Bros. Pictures вже скоро виходить на великі екрани.

08.12.2020
об 13:24