Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Спецефекти «Бетмена» знімають у режимі реального часу

20.10.2020
об 18:15

Візуальні ефекти у новому фільмі створюють прямо на знімальному майданчику. Нині в Англії вже побудовані необхідні декорації.

Під час екранізації коміксів про Бетмена студія Warner Bros. використовуватиме такі самі технології, що раніше вже пройшли «опробування» на серіалі «Мандалорець» та стрічка «Король Лев». Мова йде про технологію «віртуального фільмування». Вона дозволяє генерувати візуальні ефекти в режимі реального часу, а не під час постпродакшну. Наразі знімальний процес фільму відбувається у Великій Британії, там вже побудували необхідні декорації. Про використання технології журналістам розповів один з керівників студії Industrial Light & Magic Роб Бредоу. Однак він не поточнив, наскільки масштабними будуть «візуальні» втручання у фільм про пригоди знаменитого мешканця Готем-сіті.

Побачити, що вийшло та оцінити фільм глядачі зможуть лишень 4 березня 2022 року. Саме на цю дату нині запланована прем’єра стрічки з Робертом Паттінсоном у головній ролі.

 

Джерело:The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

З’явився український трейлер стрічки «Дюна»

Першу частину Всесвіту «Дюни» продемонструють наприкінці року.

10.09.2020
об 14:34

Новини

«Мулан» чи «Тенет»: який фільм стартував краще?

Фільм студії Walt DIsney «Мулан», представлений в Північній Америці за допомогою потокового сервісу Disney +, стартував краще, ніж фантастичний бойовик «Тенет». Тільки за перший вікенд картина заробила 33,5 мільйона доларів – про це говорить статистика Screen Rant. А ось «Тенет» не зміг зібрати більше 20 мільйонів доларів.

11.09.2020
об 11:43

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10