Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Спайк Лі з’явився на офіційному постері 74-го Каннського кінофестивалю

19.06.2021
об 12:29

Голова журі 74-го Каннського фестивалю Спайк Лі з’явився на офіційному постері у якості його знакового персонажа Марса Блекмона, якого він зіграв у своєму дебютному фільмі «Їй це дуже потрібно».

 

Цього року Спайк Лі буде головою журі, яке він мав очолити ще у 2020 році до того, як Канни скасували фестиваль через пандемію коронавірусу. Тому Каннський кінофестиваль вирішив віддати шану новаторському американському режисеру, розмістивши його на своєму постері для 74-го Каннського фестивалю. Зображення показує Спайка Лі у його знаковій ролі Марса Блекмона - персонажа з його дебюту у 1986 році «Їй це дуже потрібно», прем'єра якого відбулася саме в Каннах.

 

Свого часу фільм «Їй це дуже потрібно» був оцінений критиками і глядачами як новаторський, отримавши приз молодіжного журі на Каннському фестивалі. У цій та інших своїх роботах режисер висвітлює теми расових відносин, бідності та інших соціальних і політичних проблем.

 

 

Представники Каннського кінофестивалю говорять, що персонаж Марса Блекмона, не лише показує стереотипне бачення афроамериканців у кіно, але й втілює «пустотливе бачення режисера, яке, незважаючи на постійні допити і невпинні повстання протягом майже чотирьох десятиліть, ніколи не зраджує собі».

 

Дизайнер Каннського фестивалю створив постер в чорно-білій стилістиці, пофарбувавши в золотий тільки назву, дати фестивалю і пальмову гілку на головному уборі героя. Білий фон постера з кронами пальм і птахами, на думку дирекції фестивалю, символізує чистий екран в очікуванні показів фільмів, а цікавий погляд Спайка Лі в образі Марса Блекмона - майбутніх глядачів.

 

Сам же 74-й Каннський кінофестиваль триватиме з 6 по 17 липня.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

 

Читайте також:

Новини

Спайк Лі знову очолить журі Каннського кінофестивалю у 2021 році

Організатори вже планують Каннський кінофестиваль на 2021 рік. Ймовірно, його проведуть в червні або липні.

09.01.2021
об 16:35

Новини

Зірки та організатори готові до Каннського кінофестивалю 2021 року

Повернення Каннського кінофестивалю стане гучною подією липня, після того, як минулого року організаторам довелось його відмінити. Навіть маючи невелику кількість американських фільмів, у 2021 році не повинно бракувати відомих авторів, режисерів та гламурних зірок індустрії.

25.04.2021
об 14:42

Новини

Фільм «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером відкриє Каннський кінофестиваль

Нова драма французького режисера Леоса Каракса «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером у головних ролях 6 липня відкриє 74-й Каннський кінофестиваль.

19.04.2021
об 15:09

Новини

Канни 2021 знову пройдуть без участі одного з головних представників індустрії потокового сервісу Netflix

Каннський кінофестиваль та стрімінговий сервіс Netflix продовжують зберігати прохолодні стосунки. Фестиваль та платформа все ще не можуть подолати свої розбіжності, і тому глядачі у Франції знову ​ будуть позбавлені можливості побачити улюблені фільми від Netflix на великому екрані.

06.06.2021
об 16:06