Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

30.09.2021
об 14:40

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

 

Соціальне опитування 2017 року показало, що 64 % українців стикнулися з емоційним вигоранням. У 2019 році ВООЗ оновила Міжнародну класифікацію хвороб, де вигоранню приділили особливу увагу. В фільмі «Гудбай, фешн!» цю проблему режисерка покаже крізь призму власного досвіду. Режисерка і сценаристка Світлана Ліщинська понад 4 роки працювала у комісійному магазині. Саме цей досвід ліг в основу сценарію «Гудбай, фешн!», який зараз перебуває на етапі розробки ідеї. Майбутній фільм має стати історією про жінок і для жінок, а також для чоловіків, які хочуть зрозуміти жіночий світ.

 

«Я працювала на телебаченні 25 років. У певний момент зрозуміла, що все, що я там роблю – мені не подобається. У мене була хороша зарплата, стабільна робота і… глибока депресія. Я пішла в нікуди. Але треба було якось жити далі, і так сталося, що я влаштувалась у комісійний магазин. Там одразу зрозуміла, що хочу про нього зняти фільм. Почала шукати форму. Знайомитися з людьми та колекціонувати портрети. Багато чого переосмислювати. Це допомогло впоратися з особистісною кризою, і, я сподіваюся, картина буде терапевтичною й для інших», – розповіла режисерка та сценаристка СВІТЛАНА ЛІЩИНСЬКА.

 

За сюжетом «Гудбай, фешн!» головна героїня – 36-річна Поліна. Вона перфекціоністка і прагне до влаштування свого життя за стандартами соціальних ідеалів, внаслідок чого в неї розвивається депресія. Поліна влаштовується працювати в комісійний магазин: там спокійно, але доводиться продавати неідеальні речі неідеальним людям. Вона стоїть перед вибором: повернутися до престижної роботи, яка її руйнує, чи залишитись у недосконалому світі й бути щасливою.

 

За інформацією творців, проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: PR-служба фільму «Гудбай, фешн!»

Читайте також:

Новини

Творчий дует Леонардо Ді Капріо та Мартіна Скорсезе повертається на великі екрани

В українські кінотеатри з 7 жовтня повертається трилер «Острів проклятих», який прихильники фільму розтягнули на цитати та меми.

28.09.2021
об 14:09

Новини

Режисер Наріман Алієв працює над новим фільмом – ORTALAN

Проєкт історичної драми ORTALAN («Орталан») восени представлятимуть у секції пітчингів cocoPITCH 2021 на кіноринку Connecting Cottbus. Захід традиційно відбудеться в межах міжнародного кінофестивалю у Котбусі (Німеччина). Кінопроєкт вже посів друге місце у категорії авторських фільмів Сімнадцятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримає фінансову підтримку від країни у розмірі 80 % від загального бюджету.

30.09.2021
об 12:22