Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Sony Pictures не підтримують ідеї Warner Bros. і набуває популярності серед творців фільмів

24.12.2020
об 18:12

Заявлені Warner Bros. гібридні релізи призвели до того, що кіноіндустрія перебуває в напрузі. Учасники ринку спостерігають, як після повного скорочення прокатного вікна між релізами Warner Bros. та показами цих фільмів на НВО мах поводитимуть себе інші кіностудії.

Виступити з заявою, аби не тримати інтриги та внести повну ясність в ситуацію, вирішив на CNBC очільник Sony Pictures Тоні Вінчікерра. Він запевнив всіх, що його студія лишає колишній курс, адже блокбастерам потрібен широкий прокат, щоб відшкодувати вкладені гроші. Хоча він припускає, що кінотеатральне вікно між прем’єрою та виходом релізу на стрімінговій платформі може зменшитись.

Також він додав, що заява Warner Bros. має позитивні наслідки для Sony Pictures, адже після поширення намірів перших до других частіше почали звертатися творці багатобюджетних фільмів. На думку Тоні Вінчікерра, вони хочуть співпрацювати з більш передбачуваною студією.

Крім того, він повідомив, що в найближчому майбутньому чекає більш тісної інтеграції з іншими підрозділами Sony. Нині підвідомчий йому підрозділ готує три фільми і сім серіалів за мотивами ігрової контенту PlayStation.

 

Джерело: mediapost.com

Читайте також:

Угода між Cineworld Group і Cineplex відкладається на невизначений термін
Новини

Угода між Cineworld Group і Cineplex відкладається на невизначений термін

Cineworld Group – британський мережевий гігант, другий у світі за величиною, підтвердив свою зацікавленість у купівлі великої канадської мережі кінотеатрів Cineplex.

10.05.2020
об 14:37

Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи
Новини

Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи

Керівники Sony Corporation відзвітували про повний прибуток конгломерату за фінансовий рік. Звіт стосується періоду до початку пандемії коронавірусу й уведення карантину, який призвів до закриття кінотеатрів і зупинки знімального процесу. Студія не змогла випустити частину своїх релізів у кінотеатрах і перенесла їх на 2021 рік. Графіки виробництва нових фільмів і серіалів затримуються. Це значно вплине на прибуток у найближчі місяці.

15.05.2020
об 19:39

Sony Pictures екранізує комікс Marvel
Новини

Sony Pictures екранізує комікс Marvel

Режисером нового фільму за мотивами коміксів Marvel стане С.Дж. Кларксон, яка знімала раніше епізоди серіалу "Джессіка Джонс" і "Гра престолів". Саме цей факт дозволив THR припустити, що запланована серія буде присвячена жіночому персонажу.

23.05.2020
об 19:40

Новини

«Диво-жінка 1984» одночасно з’явиться в кінотеатрах і на HBO Max

Warner Bros. вирішили не переносити екранізацію коміксів DC на наступний рік. Замість цього кіностудія прийняла рішення, яке змінює звичну схему дистриб’юції.

19.11.2020
об 12:29