Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Sony Pictures екранізує комікс Marvel

23.05.2020
об 19:40
Sony Pictures екранізує комікс Marvel

Режисером нового фільму за мотивами коміксів Marvel стане С.Дж. Кларксон, яка знімала раніше епізоди серіалу "Джессіка Джонс" і "Гра престолів". Саме цей факт дозволив THR припустити, що запланована серія буде присвячена жіночому персонажу.

До речі, саме С.Дж. Кларксон могла стати першою жінкою-режисером повнометражного фільму із серії "Зоряний шлях", але студія Paramount так і не змогла реалізувати цей проект.

Із інших джерел стало відомо, що Sony Pictures найняла сценариста Марка Гуггенхейма теж для роботи над фільмом за мотивами коміксів Marvel. І цей майбутній фільм присвячений супергероїні із всесвіту Людини-павука на прізвисько Джекпот. Вона допомагала Людині-павуку визволяти Нью-Йорк від злодіїв. Згідно міфології, її суперздібності – результат впливу перенесеного вірусу.

Цілком можливо, що мова йде в обох випадках про одну й ту ж картину. На сьогодні поки ще не відомо, коли картина вийде в прокат.

Джерело: THR

Читайте також:

Завдяки карантину з’явився сиквел фільму Стівена Содерберга «Секс, брехня і відео»
Новини

Завдяки карантину з’явився сиквел фільму Стівена Содерберга «Секс, брехня і відео»

З великою користю як для себе, так і для нас, як глядачів, провів карантин режисер Стівен Содерберг. Його фільм «Зараження» став одним з найпопулярніших під час пандемії. Режисер розповів, що в самоізоляції завершив написання одразу трьох сценаріїв. Одним з них став сиквел його дебютної стрічки «Секс, брехня і відео», що отримала Головну премію на Каннському фестивалі. Це психологічна драма, що розповідає про відносини між жінкою, розчарованою сімейним життям, і чоловіком, який ніяк не знайде щастя в коханні.

21.05.2020
об 13:00

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM
Анімація

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM

​​​​​​​Фестиваль LINOLEUM запускає новий експериментальний проєкт – Animation Reviews! Його суть полягає в наданні іноземними професіоналами рекомендацій та порад для анімаційних проєктів на стадії розробки чи виробництва. Встигніть до 31 травня подати свої роботи, і ви можете отримати шанс уже 20-21 червня зустрітися з менторами! Зустрічі відбуватимуться за всіма правилами сьогодення, тобто дистанційно. Додатком для спілкування вже традиційно стане Zoom.

21.05.2020
об 17:00

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?
Новини

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі анімація з Великої Британії режисера Тревора Гарді «Гол!».

23.05.2020
об 13:04