Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

18.06.2020
об 11:20
Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

Продовжуєтся серія цікавих зустрічей з непересічними особистостями світу кіно. В межах спецпроєкту OIFF Flashback, що запроваджений Одеським міжнародним кінофестивалем та онлайн-платформою Takflix, сьогодні ввечері на вас чекає розмова з режисером Леваном Акіном. Його фільм «А потім ми танцювали» отримав Ґран-Прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Місце зустрічі як і раніше – сторінка ОМКФ в Instagram, час включення – 19.00 за Києвом. Спілкування проходитеме англяйською мовою. Модератором прямого ефіру буде Надія Парфан, співзасновниця Takflix.

Талановитий режисер із Швеції має турецько-грузинське походження. Саме тому він часто бував на батьківщині своїх предків у Грузії і події 17 травня 2013 року , коли була жорстоко атакована щорічна акція ЛГБТ спільноти, справила на нього дуже сильне враження. Тоді зародилася ідея зняти стрічку про проблеми людей з нетрадиційною орієнтацією.

Повнометражний фільм «А потім ми танцювали» доступний для перегляду за посиланням. Дивіться і приєднуйтесь до розмови сьогодні, 18 червня о 19.00 за київським часом.

Фото: Твіттер Матс Страндберг

Читайте також:

19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд
Новини

19 травня зустрічаємось в «Розмовах з Голлівудом» з Габріель Нейманд

Черговий ефір із серії онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки пропонує нам зустріч з Габріель Нейманд – продюсеркою, чий серіал готується до прем'єри на Netflix. Традиційно, гостю розпитуватимуть Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock), члени журі PITCH UA 2.

18.05.2020
об 09:50

Новини

Гість завершального ефіру «Розмов з Голлівудом» – Марк Розен, продюсер «Восьмого чуття» сестер Вачовські

26 травня відбудеться завершальний ефір із серії онлайн-інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки в рамках PITCH UA 2! Як завжди, гостя розпитуватимуть Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock) – члени журі PITCH UA 2.

25.05.2020
об 11:08