Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сьогодні розпочався онлайн-фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

19.06.2020
об 11:54

Сьогодні, 19 червня, на сайті swissfilm.org.ua стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Подія, організована Посольством Швейцарії спільно з компанією Arthouse Traffic. У 2020 році захід вперше відбувається онлайн, та вчетверте представляє у своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років. Всі фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами – побачити їх можна безкоштовно у будь-який зручний час до 28 червня включно.

Впродовж тижня ми знайомили вас з програмою фестивалю, до якої увійшли такі фільми:

• драма «Щасливий Лазар», режисер Аліче Рорвахер;

• комедія «Стрікер», режисер Петер Луїзі;

• мелодрама «За вітром», режисерка Беттіна Оберлі;

• анімаційний фільм «Життя Кабачка», режисер Клод Баррас;

• драма «Невинний», режисер Сімон Жакме;

• мелодрама «Навколо Луїзи», режисерка Ольга Баілліф;

• історична драма «Божественний порядок», режисерка Петра Бьондіна Фольпе;

• мелодрама «Мрія Катріни», режисери Даріо і Мірко Бішофбергери;

• трагікомедія «Дивовижна подорож Волкенбруха в обійми шикси», режисер Міхаель Штайнер;

• мелодрама «7 днів», режисер Роландо Колла.

Сьогодні ми ще розповімо про трагікомедію Міхаеля Штайнера «Дивовижна подорож Волкенбруха в обійми шикси», а на вихідних дамо інформацію про анімаційний фільм «Життя Кабачка» та драму «Невинний».

За сюжетом фільму Міхаеля Штайнера, у молодого ортодоксального єврея Мотті Волкенбруха серйозна проблема: всі жінки, яких його мама представляє йому як потенційних дружин, схожі на неї. Ситуація стає ще складнішою, коли Мотті закохується в дівчину неєврейського походження, так звану шиксу. Що з цього вийде дивіться вже сьогодні.

Джерело: Arthouse Traffic

Читайте також:

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Історія про вчителя-хулігана

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» стартує в Україні вже цієї п'ятниці, 19 червня. Нагадаємо, в цьому році захід відбуватиметься вчетверте, та вперше – проходитиме онлайн. Ми ж продовжуємо знайомити вас зі стрічками-учасниками програми заходу. Цього разу – це хуліганська комедія «Стрікер», режисера Пітера Луізі.

15.06.2020
об 13:57

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Інженер, що викликав ураган змін

Вже через три дні, 19 червня, в Україні розпочнеться «Тиждень швейцарського кіно». Захід проходитиме вперше в онлайн-форматі. Долучитись до перегляду фільмів можна на сайті swissfilm.org.ua. А поки ми продовжуємо розповідати про стрічки, які будуть демонструватися на фестивалі. Сьогодні говоримо про драму «За вітром».

16.06.2020
об 15:14

Новини

Тиждень швейцарського кіно: Переосмислити життя

За два дні в Україні стартує фестиваль «Тиждень швейцарського кіно». Як ми вже писали, захід проходитиме онлайн. Поки є ще трохи часу продовжуємо знайомити вас з роботами, які демонструватимуться під час онлайн-події. Сьогодні розповімо про мелодраму «Навколо Луїзи», що знята у 2017 році режисеркою Ольгою Баілліф.

17.06.2020
об 17:42

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий
Новини

П’ять вечорів у компанії чоловіків: День четвертий

П’ять днів на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА демонструють добірку фільмів про чоловіків. Сьогодні гладачі зможуть побачити фільм «Життя». Трансляція стрічки розпочнеться о 22:10.

18.06.2020
об 19:12