Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Долучайтеся до дискусія про прибутки та розповсюдження фільмів

16.09.2020
об 16:34

Сьогодні, 16 вересня, з 17:00 до 21:00 First Cut Lab проведуть спеціально для України онлайн-лекцію та дискусію про «Доходи від міжнародних продажів та розповсюдження фільмів». Вони підготовлені спеціально для українських кінопрофесіоналів. Організатори заходу - FIAU - Film Industry Association of Ukraine, First Cut Lab та Український культурний фонд.

 

 

У зв’язку з поширенням вірусу Covid-19 Лабораторія кіномонтажу проходить з липня по вересень 2020 року в онлайн-форматі. До проєкту долучилися першокласні експерти.

Ось хто буде спікерами на панельній дискусії:

  • Анн-Софі Лехек - директор по контенту Cinemarket, яка має 10-річний досвід у сфері консалтингу, придбання контенту та продажів
  • Лоре Парлеані - співзасновник сейлз компанії Totem Films (Франція). TOTEM FILMS купує художні фільми, анімаційні та документальні фільми для продажу у всьому світі

Модератори:

  • Метью Даррас - засновник First Cut Lab
  • Іларіа Гомараска - керівник First Cut Lab+

 

Відомо, що First Cut Lab – це міжнародна Лабораторія кіномонтажу, що проводиться під керівництвом Метью Дарраса. До участі в неї лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кінопрофесіонали: артдиректори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибутори, міжнародні агенти з продажу, а також досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.  

 

Джерело: First Cut Lab

Читайте також:

Новини

Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab назвала учасників

Завдяки зусиллям Асоціації кіноіндустрії України у 2020 році Міжнародна Лабораторія кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дарраса проводиться вже вдруге на теренах нашої країни. До участі у Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кінопрофесіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму в лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистриб’юційної та прокатної історії.

21.08.2020
об 15:31

Новини

16 вересня приєднуйтеся до розмови про міжнародний продаж та дистриб'юцію

16 вересня з 17:00 до 21:00  First Cut Lab проведуть спеціально для України лекцію та дискусію «Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистриб'юції». Організаторами також виступили FIAU - Film Industry Association of Ukraine та Український культурний фонд.

15.09.2020
об 13:24