Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Сьогодні можна не голитися: 10 бороданів зі світу кіно

05.09.2020
об 11:10
Автор: Daniela Gilmore

Модно, мужньо та дещо брутально – такими словами найчастіше описують чоловіків з бородою. Вони викликають інтерес у жінок і купу питань з боку суспільства, особливо, якщо рослинність на обличчі має акуратну та незмінну форму. Носити бороду стало трендом задовго до відкриття барбершопів. Мужні та впевнені у собі захисники жінок започаткували цю моду у доісторичні часи. Як вважають вчені, волосся на обличчі допомагало чоловікам пережити тяжкі кліматичні умови.  Цікаво, що у Стародавньому Вавилоні втрата цієї особливості зовнішності прирівнювалась до повного падіння в очах соціуму. Зі зміною століть, політичних режимів і моди трансформації зазнало й уявлення про зовнішність «справжнього чоловіка». Необхідність носити бороду скоріше прояви стилю, адже рослинність на обличчі частіше елемент образу, особливо серед представників творчих професій.

 

У першу суботу вересня чоловіки відзначають Всесвітній день бороди. З нагоди свята VGL Cinema вирішив зробити добірку відомих бороданів зі світу кіно.

 

Крістофер Нолан

Автор найочікуванішого фільму 2020 року не часто відпускає бороду, хоча вона йому додає шарму.

 

Пітер Джексон

Натомість оскароносного Пітера Джексона вкрай рідко можна побачити без бороди.

 

Антоніо Бандерас

Актор вперше з’явився на публіці з бородою в 2014 році у Цюриху на прем’єрі фільму «Страховик».

 

Генрі Кавілл

Відростив вуса та бороду заради фільму «Місія нездійсненна: Фолаут», чим завдав збитків творцям «Ліги справедливості».

 

Том Гарді

А ось Том Гарді відростив бороду для того, щоб бути менш впізнаваним на вулиці фотографами, але і це йому не допомогло.

 

Хоакін Фенікс

Як завжди, відповідально та натхенно Хоакін Фенкіс, створюючи новий образ для фільму «Я все ще тут», відростив бороду і разом з тим набрав декілька кіло.

 

Джейк Джилленгол

Із фільму в фільм змінює свої образи, але у повсякденному житті все одно надає перевагу бороді.

 

Кріс Еванс

Крісова борода з’явилася завдяки тому, що актор не дуже любить голитися, тому у вільний від зйомок усім відомої кінофраншизи він не торкається обличчя бритвою. Трохи прозаїчно, але артисти теж люди.

 

Джейсон Момоа

Трохи інша ситуація у Джейсона. Він, скільки ми його пам’ятаємо, носив бороду, але йому довелося поголитися, щоб привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком.

 

Том Голланд

Прагнув відростити бороду для нової ролі, але щось пішло не так…

 

Чоловіки не дуже відрізняються від жінок своїм прагненням експерементувати із зовнішністю та бажанням бути привабливими. Однак не важливо відрощують вони бороду чи ні; прагнуть виглядати дорослішими чи брутальнішими; хочуть показати свій статус, або ж таким чином намагаються привабити своє кохання; чи просто хочуть так виглядати без всяких «або» чи «але». Головне – за всім цим бачити людину та любити їх такими, які вони є.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Поспілкуватися з куміром і зробити благодійну справу – Кіану Рівз запрошує на побачення

На сайті аукціону CRGAuction2020 з’явився лот з пропозицією зустрітися із зіркою кіно Кіану Рівзом. Красунчик пропонує придбати 15-хвилинне побачення з ним, яке відбудеться 6 липня о 20:00 у додатку Zoom.

18.06.2020
об 15:12

Статті

«Тенет» - історія про часову ентропію, що й сама пережила нестійкі часи

Світ дочекався релізу нового фільму Крістофера Нолана. «Тенет», над ідеєю та окремими деталями якого режисер міркував ще з початку 2000-х, сценарій якого писався 6 років, знімання тривали пів року, а довгоочікуваний реліз переносився кілька місяців поспіль, врешті вийшов у широкий прокат.

03.09.2020
об 19:25