Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Слухаючи світ»: проєкт фільму отримав нагороду від Європейської асоціації документалістів

25.05.2022
об 11:12

На Marché du Film - Festival de Cannes у межах секції Cannes Docs документальний фільм режисерки Лізи Сміт отримав нагороду. «Слухаючи світ» – це історія арткураторки та активістки Іви, яка не чує через інвалідність. Вона створює проєкти на соціально важливі теми, як насильство чи місце жінки у мистецтві. Коли росія повномасштабно вторглась в Україну та почала бомбардувати Харків, Іва та її 15-річний син Микита евакуювались до Львова, а потім до Німеччини, шукаючи безпечного прихистку.

Під час нагородження команда фільму закликала світову кіноспільноту допомогти звільнити з російського полону парамедикиню Юлію Паєвську, також відому як Тайра.

 

Джерело: Docudays UA

Читайте також:

Новини

Women in Industry: у каннах поговорили про опір творчої людини війні та жінок-кінематографісток

В межах Дня України на Marché du Film відбулося відразу декілька шоукейсів українських проєктів на різних стадіях виробництва. Загалом було представлено 13 стрічок, з яких більше половини – 7 проєктів – знімають режисери-жінки. Та чи є це ознакою того, що в українській індустрії досягнуто гендерної рівності? А як щодо світової кіноіндустрії загалом?

22.05.2022
об 15:35

Новини

Фільм «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва показали у Туреччині

У День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, в рамках всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine у турецькому Бодрумі показали історичну драму "Чужа молитва" режисера Ахтема Сеітаблаєва та короткометражні фільми проєкту "Дивись українське!": "На своїй землі" Олександра Кирієнка та "Домовина" Кадіма Тарасова.

20.05.2022
об 11:45