Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Слов’янська міфологія та загроза екокатастрофи: новий анімаційний мультфільм “Роббі”

21.11.2021
об 14:57

Українська анімація підкорює глядачів по всьому світу. На черзі — “Роббі” — повнометражний анімаційний мультфільм, який розповідає про загрозу екологічної катастрофи на тлі пригод маленького бішон-фрізе на міфічному острові Вирій. Яким він буде?

Розніжений песик Роббі, втративши свій дім, опиняється на невідомому острові, де згодом веде за собою місцевих звірів в смертельну битву з міфічними богами, щоб урятувати острів від екологічної катастрофи та повернути свою власницю.

Історія починається з весільної подорожі на яхті океанського класу. Грайливий песик Роббі через ряд непорозумінь з власницею Олесею та її нареченим Борисом наважується на втечу. Так песик потрапляє на острів, де звичаї місцевих звірів ідентичні до тих, які панували за часів дохристиянської Київської Русі: язичництво та поклоніння богам. Але, на жаль, відходи людської життєдіяльності стали загрозою для існування навіть такого далекого міфічного острову. Чим закінчиться історія песика, та чи вдасться йому врятувати жителів острова та людство й відвернути екологічну катастрофу?

“Проблеми екології занадто актуальні в сьогоденні, тож мені хотілося б донести думку до глядача про те, що навіть від однієї обгортки з цукерки, викинутої просто посеред вулиці, може відбутися непоправне не тільки в реальному світі. Міфічний острів, на якому розгортається більшість подій, для мене особисто є недоторканим образом Раю, який ми маємо зберегти. Прототипом головного героя Роббі, через історію якого розкривається проблематика мультфільму, став мій невгамовний песик. Я із зацікавленністю спостерігаю за його поведінкою й мене доволі часто турбує думка: «А чи вміємо ми, люди, відчувати таку ж неосяжну та віддану любов — не заради якоїсь нагороди чи можливості отримати за це смаколики”, — поділився сценарист майбутнього мультфільму, Роман Орел.

Анімація — універсальна мова фільмування, зрозуміла для глядачів у всіх куточках світу — і для дітей, і для дорослих. Це особливо актуально, коли йдеться про суспільно важливі теми. Творці анімаційного фільму мають на меті розповісти про українську міфологію на тлі сучасних глобальних екологічних проблем та донести важливі меседжі завдяки якісному сторітелінгу. Саме тому “Роббі” — це і про людські стосунки, і про певний історичний бекграунд, і про внутрішні переживання та переоцінку цінностей героїв мультфільму. 

“Виховання відповідального суспільства починається з дитячого садочка. Сьогодні, коли діти є одними з найтоповіших споживачів відеоконтенту, ми не можемо стояти осторонь, а маємо власноруч впливати на якість та суть цього контенту. Усі теми, які порушуються в мультфільмі “Роббі”, давно турбують мене особисто. Це і про пошуки культурних ідентифікаторів українців, і про екологію, і про щирість людських стосунків. Та як я можу транслювати свою позицію та впливати на вирішення цих проблем? Реалізація такого проєкту — найкращий та, певно, найбільш правильний шлях”, — розповідає продюсерка проєкту Катерина Кармаліта.

Наразі проєкт знаходиться на стадії девелопменту, автори ідеї працюють над сценарієм анімаційного мультфільму, аби познайомити підростаюче покоління з українською міфологією та показати майбутнє, яке чекає на нас, якщо не схаменутися вже сьогодні.

 

Джерело: Прес-служба анімації «Роббі»

 

Читайте також:

Події

У Києві відбулася прем’єра готичної анімації «Родина Адамсів 2»

Днями у кінотеатрі Оскар, що в ТРЦ Gulliver, відбулася містична прем’єра анімації  «Родина Адамсів 2». На червону доріжку в Києві завітала ведуча «Сніданок з 1+1», професійна акторка Людмила Барбір, яка вже вдруге озвучила головну героїню стрічки – Мортішу. На прем’єрі красуня та мати веселої сімейки стала ще й зірковою репортеркою програми «Світське Життя».

23.10.2021
об 10:47

Анімація

“Базз Рятівник” - з’явився перший дубльований трейлер анімації від Disney та Pixar

Очікуємо вихід на екрани науково-фантастичної пригодницької анімації від Disney та Pixar - “Базз Рятівник”. Це неймовірна історія про походження космічного рейнджера Базза і його неймовірні пригоди.

29.10.2021
об 15:37

Анімація

«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

Нова анімація «Я – панда» від Disney та Pixar розповідає історію про тринадцятирічну Мей Лі. Щоразу, коли дівчинка занадто хвилюється (а так трапляється практично ЗАВЖДИ), вона миттєво перетворюється на гігантську червону панду! Ситуацію ускладнює й те, що мама Мей дуже оберігає дівчину і далеко від неї не відходить. А це справжня мука для підлітка.

17.11.2021
об 14:43