Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Слава Бабенков став першим українським актором, який потрапив на Berlinale Talents

14.01.2022
об 14:45

Вперше в історії випускник української кіношколи – актор Слава Бабенков став учасником Berlinale Talents. Серед 2250 конкурсантів з усіх куточків світу випускник української кіношколи UFS отримав бажаний лист.

Berlinale Talents – ініціатива в межах Berlin International Film Festival, яка поєднує навчання та нетворкінг. Директори Берлінале Марієт Ріссенбек і Карло Чатріан вважають, що це набагато більше, ніж місце, де творчі люди можуть черпати натхнення для своєї кар’єри у кіно. А сам Берлінський кінофестиваль лише зміцнює свої позиції завдяки відкриттю нових талантів. 

“Ми вражені вашим колосальним творчим зростанням і відданістю своїй майстерності. Ласкаво просимо до Berlinale Talents!” – Така відповідь прийшла у листі Славі.

“Рік виявився не таким і поганам. Серед сотень відмов, що сипалися у кінці року, надійшло повідомлення, в яке, чесно, я вже навіть не вірив. Чотири рази я подавався і нарешті – потрапив до 12-15 акторів Berlinale Talents. За 20 років я буду першим в історії українським актором, якого взяли до цієї програми. У результаті очікую на новий досвід, знайомства та можливості для старту на міжнародній арені!” – зауважив Слава Бабенков у своїх соціальних мережах. 

Слава Бабенков – випускник акторського курсу української кіношколи Ukrainian Film School. На його рахунку зйомки у 40+ кінороботах, а у 2022 очікується премьера комедії “Дон Жуан із Жашкова” зі Славою у головній ролі. Над повним метром працювали й інші студенти UFS –  Віктор Буток (cценарист, режисер-постановник) та Ілля Михайлусь (оператор-постановник). Також Слава вважає, що на вибір суддів Berlinale Talents ще й вплинула його робота з Олегом Сенцовим у «Носорозі» та роль у «Каві з кардамоном» режисерки Іри Громозди.

Цьогоріч програма об’єднає 200 талановитих особистостей у 13 дисциплінах, проте із-за нового штаму «Омікрон» Berlinale Talents відбудеться з 12 по 17 лютого в режимі онлайн. 

Джерело: Ukrainian Film School

Читайте також:

Новини

Берлінський кінофестиваль оголосив нову концепцію!

Берлінале розробив нову концепцію, аби він міг рішуче нести прапор культури навіть у часи пандемії. Тому цього року основна увага буде приділена кінопоказам у залах Берлінале. Головним пріоритетом залишається здоров'я та безпека глядачів на всіх заходах та суворе дотримання чинних правил гігієни.

12.01.2022
об 13:54

Новини

Ведучим церемонії "Оскар 2022" може стати Том Холланд

Прес-служба премії «Оскар» заявила, що цьогоріч на церемонії буде ведучий. Остання церемонія вручення «Оскарів», у якій брав участь ведучий, відбулася у 2018 році. Джиммі Кіммел - постійний нічний телеведучий ABC, вів церемонію вручення премії «Оскар» у 2017 та 2018 роках, і останню телетрансляцію дивилося 26,62 мільйона людей.

12.01.2022
об 16:20