Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Скорочення кінотеатрального вікна: Студія Universal вклала угоду з мережею Cinemark

18.11.2020
об 14:19

Студія Universal розширює коло кінотеатрів-партнерів, з якими вкладає угоди про скорочення кінотеатрального вікна до трьох вікендів. Влітку перша така домовленість була досягнута між Universal та мережею кінотеатрів AMC Theatres. Днями стало відомо, що кіновиробник досяг такої ж згоди з мережею Cinemark Entertainment.

Деталі угоди не розголошуються, відомо лише, що за умовами контракту фільми студії з бюджетом менше 50 млн доларів після 17 днів прокату віддаватимуть стрімінговим платформам. Більш високобюджетні стрічки кінотеатри до онлайн-прем’єри демонструватимуть трохи довше - 31 день. Експерти впевнені, що такі домовленості принесуть кінотеатрам додатковий прибуток, хоча яким чином правовласник та транслятори ділитимуть надходження від стрічки невідомо. Однак, очевидно, що угода дає шанс студії монетизувати контент. Припускають, що домовленості діятимуть і після карантинного періоду.

 

Джерело: mbr.com.ua

Читайте також:

Новини

Життя після карантину – як тепер можна відвідувати парки Universal

Кіностудія Universal поступово відновлюється після карантину. Вже є уточнена дата відкриття розважальних парків у Флориді – за повідомленням видання Collider, Universal Studios Orlando, Islands of Adventure і Volcano Bay приймуть перших відвідувачів вже на початку літа, а саме 5 червня 2020 року. Проте кількість відвідувачів одночасно буде обмеженою і всі вони, а також співробітники парків, будуть змушені дотримуватись певних правил.

26.05.2020
об 11:48

Новини

Universal зніме нову версію «Смерча»

Кіностудія Universal зніме нову версію популярного фантастичного фільму «Смерч», що вийшов у 1996 році.

26.06.2020
об 16:36

Новини

AMC Theatres та Universal вирішили конфлікт щодо релізів

Нещодавній конфлікт між студією Universal та мережею кінотеатрів AMC Theatres вирішено. Нагадаємо, навесні AMC закликала бойкотувати проєкти студії Universal. Це сталося через те, що в умовах карантину кіновиробник випустив мультик «Тролі 2: Світове турне» на цифрових платформах, оминаючи кінотеатри, які на той час вже були закриті. Потім кіностудія прийняла рішення видавати частину своїх релізів у форматі преміального відео за запитом PVOD паралельно з кінопрокатом, що і викликало ще більше невдоволення зі сторони АМС. Мережа виступала на захист традиційного кінотеатрального вікна, яке після виходу фільму на великі екрани передбачає до 90 днів очікування релізу на домашніх носіях.

29.07.2020
об 11:24