Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Затятий холостяк готує «Тост»

14.09.2021
об 12:24

Французька комедія «Тост» режисера Лорана Тірара вийде в український прокат 7 жовтня. Отже, менше ніж за місяць глядачі дізнаються, що виходить з того, коли родичі просять підготувати урочистий тост до весілля сестри шлюбоненависника, який до того ж не любить виступати на публіці.

За сюжетом комедії Лорана Тірара, який здебільшого самостійно пише сценарії до своїх фільмів, але на цей раз він звернувся до автора коміксів і трьох романів Fabcaro, сімейна вечеря зібрала разом найближчих людей. Софи (Джулія Пьятон) ось-ось вийде заміж і розмови, здебільшого, про майбутнє весілля. Її брат, 30-річний панікер Адріан (Бенжамен Лаверн), хоч і радіє за сестру, але думками далеко. Кохана дівчина Соня (Сара Жиродо) сказала, що у стосунках треба зробити перерву на місяць. Саме сьогодні цей місяць добігає кінця і Адріан чекає бодай якоїсь звістки від коханої. Свою тривожність він виміщає на родичах, мимоволі ображаючи їх. А найгірше те, що майбутній зять пропонує йому виголосити промову на весіллі. Слова, які він хотів би сказати, суттєво різняться з тим, що чекає почути рідня. На Адріана чекає справжнє випробування, і найскладніше в ньому – не перетворити весілля сестри на сімейний розбір, адже може дістатися всім.

 

Джерело: UFD

Читайте також:

Новини

Скоро у кіно: «Родина Адамсів 2»

Моторошні і примхливі герої родини Адамсів повертаються у новій частині культової пригоди! Якими екстравагантними вчинками вони дивуватимуть нас цього разу, дізнаємося вже 21 жовтня 2021.

10.09.2021
об 13:24

Новини

Стоп-знято: Історія батьківства «Заморожене добро»

Днями у Карпатах завершився період фільмування стрічки режисерки Анни Маліжевської «Заморожене добро».

13.09.2021
об 17:52