Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Військовий фільм про швидке дорослішання «Віхола душ»

12.03.2021
об 13:09

8 квітня в український кінотеатральний прокат виходить фільм, заснований на реальних подіях Першої світової війни, «Віхола душ». Драматичну історію зняв латвійський режисер Дзінтарс Дрейбергс.

«Віхола душ» розповідає про 16-річного Артурса, що за призовом потрапляє на Східний фронт. Надто юний, аби воювати, але досить дорослий, аби загинути, він переживає втрату рідного дому та близьких людей. Тепер його дім – це поле битви. Юнак має знайти в собі сили швидко стати дорослим, адже половину населення Латвії забрала війна…

 

Джерело: UFD

Читайте також:

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Фарґо» – легендарний фільм братів Коен

8 березня 1996 року відбулася прем'єра фільму «Фарґо», знятого братами Коен. Стрічка сподобалася глядачам та критикам висококласними акторськими роботами, оригінальною режисурою і неймовірними поворотами сюжету в стилі нуар. Вона зібрала значну кількість кінонагород, мала великий комерційний успіх, а у 2006 році була включена до Національного реєстру фільмів США, що мають «культурне, історичне чи естетичне значення».

08.03.2021
об 16:42

Новини

Прем’єра документального фільму «Жінки, що грають в ігри»

Документальне кіно про лауреаток премії Women in Arts 2021, яка призначається жінкам за актуальні досягнення в українському мистецтві, презентують вже цієї суботи. На екрані глядачі побачасть сім історій життєвого та професійного шляху переможниць премії у номінаціях: кіно, музика, театр, література, візуальне мистецтво, культурний менеджмент та культурна журналістика.

09.03.2021
об 14:23

Статті

Маленькі вчинки змінюють Всесвіт: Історія Рози Паркс у серіалі «Доктор Хто»

У 2010 році телескоп НАСА виявив астероїд діаметром близько 3 кілометрів. Трохи пізніше йому дадуть номер 284996 і назвуть на честь маленької жінки, що жила на початку ХХ століття, а звали її Роза Паркс. Довгий час вона була практично непомітною, як і більша частина темношкірого населення США. Вона жила повірняно спокійним життям зі своїм чоловіком, слухняно слідуючи за законом своєї рідної країни і намагаючись заробити на життя чесною працею швачки. Проте один день, а точніше навіть момент змінив не лише її тихе і розмірене життя, але й дав потужний поштовх незворотнім змінам у суспільстві та всьому Всесвіті.

07.03.2021
об 17:34

Новини

Названо переможців 26-ї премії Critics' Choice Awards

У неділю, 7 березня, в гібридному форматі пройшла 26-та премії Critics' Choice Awards. Щороку в США Асоціація кінокритиків відзначає цією відзнакою фільми, режисерів, авторів та інших спеціалістів кіногалузі.

09.03.2021
об 13:31