Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Відреставрована версія кіношедевру «Любовний настрій» Вонга Карвая

12.02.2021
об 15:36

На великих екранах України зовсім скоро з’явиться одна з найкращих стрічок ХХІ століття – «Любовний настрій» Вонга Карвая. Фільм посідає 2 місце в рейтингу «100 найкращих фільмів ХХІ століття» за версією ВВС, а також 5 місце в аналогічному рейтингу від The Guardian. Покази відреставрованої версії фільму проходитимуть мовою оригіналу (кантонський діалект китайської) з українськими субтитрами.

Однією з вершин творчості культового гонконзького режисера й сценариста Вонга Карвая вважається фільм 2000 року – «Любовний настрій». 4 березня в український прокат вийде 4К-реставрація, створена під контролем режисера до 20-річного ювілею картини.

Дія відбувається в Гонконзі 1962 року. Дві подружні пари, пан Чоу з дружиною і пані Су з чоловіком, одночасно поселяються в сусідніх квартирах. Поки їхні половинки пропадають на роботі чи в закордонних відрядженнях, Чоу і Су проводять багато часу на самоті і спілкуються одне з одним як звичайні сусіди. Все змінюється, коли вони дізнаються, що їхні партнери – коханці. Чоу і Су намагаються зрозуміти, як почався цей роман, і поступово зближуються, проте не хочуть давати волю почуттям…

Прем’єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі в 2001 році. На той момент картина була заледве завершена – Карвай продовжував знімати нові сцени ще за тиждень до фестивалю, паралельно монтуючи накопичений матеріал. Незважаючи на це, фільм одразу тепло прийняли і критики, і глядачі. Стрічка отримала нагороди Каннського кінофестивалю за найкращу чоловічу роль (Тоні Люн Чу Вай), Європейської кіноакадемії за найкращий неєвропейський фільм, Сезар за найкращий іноземний фільм у 2001 році.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Статті

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Мовчання ягнят»

30 січня 1991 року на 41-му Берлінському міжнародному кінофестивалі відбулася прем'єра фільму жахів «Мовчання ягнят», за який режисер Джонатан Демме отримав «Срібного ведмедя». У широкий прокат у США стрічка вийшла 14 лютого, у День святого Валентина, і викликала величезний глядацький інтерес та захоплення у критиків. Фільм отримав безліч нагород, неодноразово визнавався одним з найкращих трилерів у історії кіно, а в грудні 2011 року включений до Національного реєстру фільмів США.

30.01.2021
об 16:38

Новини

Експерт шоу «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергій Нікітюк пригадав, як починав акторську кар'єру

У більшості медійних персон є досвід зйомок у короткометражних або повнометражних художніх фільмах. Не оминула ця участь і експерта модельного реаліті Сергія Нікітюка.

01.02.2021
об 13:14

Новини

Подвійна перемога спортивної драми «Пульс» на американському кінофестивалі

Українська спортивна драма «Пульс» отримала нагороди у двох головних номінаціях на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC).

01.02.2021
об 15:48

Новини

The Guardian висловили своє бачення перспектив Джеймса Ґанна повернути «Загін самогубців» до життя

Режисеру «Вартових Галактики» дали ще одну строкату команду, яка має перетворитися на касове золото, але цього разу його завдання виглядає набагато тяжчим.

07.02.2021
об 17:37