Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Український фільм «Май далеко – май добре»

27.09.2021
об 17:31

Cвітова прем’єра фільму відбулася цьогоріч на фестивалі документального кіно про права людини Docudays Ua. На цьому ж заході від його організаторів стрічка здобула приз Андрія Амосова, а 7 жовтня «Май далеко – май добре» режисерки Ганни Ярошевич можна буде подивитися у кінотеатрах України.

За сюжетом фільму молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. В горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати увесь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі та зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Варто зазначити, фільм «Май далеко – май добре» мав міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Також він демонструвався в межах 50-го ювілейного КМКФ «Молодість» в спеціальній програмі «Це справжнє життя» від Docudays UA.

Нині кінопроєкт бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs та конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва «КІНОКО», а ще є фільмом-відкриття   Карпатського Гірського Міжнародного Кінофестивалю (CMIFF).

 

Джерело: Українська кіноакадемія, 86PROKAT

 

Читайте також:

Новини

В Україні проведуть перший Форум сценаристів

Стрімкий розвиток медіаіндустрії диктує нові вимоги як до контента, так і до роботи сценаристів. Взаємодію найважливіших ланок виробничого процесу та зміни, які відбуваються у сучасній індустрії кіно та телебачення, обговорять на першому Форумі сценаристів, який відбудеться у Києві 2 листопада. Захід організовує кінокомпанія Star Media разом з Українською телевізійною академією та Гільдією сценаристів.

21.09.2021
об 17:31

Новини

Чим здивує другий сезон програми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим»

Майбутнє України, залізнична розкіш, магія Карпат і авіа-екстрим все це чекає на глядачів проєкту «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», другий сезон якого зовсім скоро розпочнеться на телеканалі «1+1».

23.09.2021
об 15:18

Новини

«Креативна Україна»: Модуль про кіновиробництво

У межах V-го міжнародного форуму «Креативна Україна» відбувся секторальний модуль з кіновиробництва.

25.09.2021
об 10:22