Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Українська комедія-квест «Де гроші»

03.09.2021
об 12:24

На великому екрані з 21 жовтня українці зможуть побачити Михайла Хому (DZIDZIO), Аду Роговцеву,  Сергія Либа та Анну Буткевич в якості головних виконавців ролей у комедії «Де гроші», тизер якої презентували нещодавно.

За сюжетом фільму піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання «Де гроші?» цікавить не тільки його. Всі в цьому будинку шукають гроші.

Історію відзняли за 23 дні в Києві та у Львові. Одна зі сцен відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові. Крім того, спеціально для стрічки в одному з павільйонів площею 1 650 кв. м на кіностудії імені Довженка побудували інтер’єрні декорації імпровізованого будинку на кілька кімнат, зокрема в них і фільмували знамениті кімнати-квести, де головні герої шукають гроші.

Зазначимо, стрічка створена DZIDZIOFILM за підтримки Державного агентства з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Новини

Оскарівський комітет України розпочав приймати національні фільми, що претендують на премію «Оскар»

З 25 серпня Оскарівський комітет України розпочинає прийом заявок для участі національних стрічок у відборі кінороботи на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України.

25.08.2021
об 17:18

Новини

V Запорізький кінофестиваль ZIFF-2021

V Запорізького кінофестивалю ZIFF-2021 відбуватиметься з 17 по 19 вересня. Організатори заходу готують для учасників і гостей події покази короткометражних фільмів української та міжнародної програми, а також фільми позаконкурсної програми, створені в Україні у 2019-2021 роках, а ще низку майстер-класів від професіоналів української кінематографії.

30.08.2021
об 18:36