Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Українська комедія «Бурштинові копи»

02.10.2021
об 10:53

З 7 жовтня в українських кінотеатрах можна буде подивитися вітчизняну комедію «Бурштинові копи», режисерки Аліни Бухтіярової. Нагадаємо, проєкт фільму став одним з переможців конкурсного відбіру Держкіно та отримав від держави фінансування. Створенню фільму також сприяли Національна поліція України та Національна академія внутрішніх справ.

За сюжетом комедійної стрічки патрульний Максим з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного «Бурштинового Барона»? Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини.

У фільмі Аліни Бухтіярової головні ролі виконують Євгеній Янович, Олег Маслюк, співачка Аліна Паш та актриса Дар’я Петрожицька.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Український фільм «Май далеко – май добре»

Cвітова прем’єра фільму відбулася цьогоріч на фестивалі документального кіно про права людини Docudays Ua. На цьому ж заході від його організаторів стрічка здобула приз Андрія Амосова, а 7 жовтня «Май далеко – май добре» режисерки Ганни Ярошевич можна буде подивитися у кінотеатрах України.

27.09.2021
об 17:31

Новини

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

30.09.2021
об 14:40