Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Трилер «У пастці» з Меґан Фокс

03.08.2021
об 10:24

Восени в українських кінотеатрах розпочнуться покази трилера «У пасці». Головні ролі у фільмі виконують Меґан Фокс, Каллен Мулвей, Овен Мекен, Джек Рот, Амл Амін та інші. Кіносеанси доступні з 23 вересня.

Емма (Меґан Фокс) та її чоловік Марк святкують річницю в будиночку біля озера. Після романтичного вечора Емма прокидається прикутою наручниками до мертвого тіла свого чоловіка. Сама і вдалині від цивілізації, вона зіткнеться з жахливими та акуратно спланованими пастками. Чи зможе Емма вибратися з цього жахливого місця живою, або ж покійний чоловік потягне її за собою?

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Комедійний бойовик «Останній найманець» вийшов на Netflix

30 липня на Netflix відбулась прем’єра фільму The Last Mercenary / «Останній найманець» із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі. Нагадаємо, над фільмом працювала міжнародна кінокомпанія Apple Tree Vision (одним із творців якої виступає Star Media). Знімали картину в Києві та Парижі.

30.07.2021
об 16:51

Новини

За тиждень в кіно супергеройський фільм «Загін самогубців: Місія навиліт»

Над фантастичним бойовиком працювали одразу три студії – Warner Bros. Pictures, Atlas Entertainment, Peter Safran Production. Українські глядачі їхню роботу під керівництвом режисера Джеймса Ґанна зможуть оцінити 5 серпня, коли в прокат вийде кінокомікс «

28.07.2021
об 13:37

Анімація

Скоро в кіно: Норвежська анімація «Двоє друзів і борсук»

Наприкінці серпня в український прокат виходить сімейний пригодницький мультфільм «Двоє друзів і борсук» від студії Qvisten Animation. Подивитися в кінотеатрах на неймовірні пригоди Кнутсена, Людвігсена та Борсука можна буде з 26 серпня.

01.08.2021
об 12:07