Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Скоро в кіно: Спіноф франшизи G.I.Joe в екшні «Очі змії»

22.06.2021
об 10:35

Він завжди у чорному і ніколи не знімає свою маску. Історія походження загадкового і смертоносного ніндзя у бойовику «Очі Змії: Початок G.I. Joe».

Фантастичний бойовик «Очі змії: Початок G.I. Joe» є частиною серії фільмів «G.I. Joe», що виходили у 2009 та 2013 роках. В основу сюжету покладено лінію іграшок компанії Hasbro. Вони являють собою фігурки солдатів, які вперше випустили на ринок у 1964 році. Тоді це були 12-дюймові солдати, що належали до різних родів військ. Після війни у В’єтнамі виробники видозмінили ляльок, демілітаризувавши їх. Нові бійці спеціалізувалися на боротьбі із прибульцями. Починаючи з 1982 року на ринку представлені 3-дюймові солдатики у комплекті із транспортними засобами. Головна їх мета – протистояти злій команді Кобра, яка прагнула захопити світ. Відтоді випускаються різноманітні ігрові набори, що пропонують дітям гратися за вигаданим розробниками сценарієм. Саме ці сюжети опосередковано і лягли в основу серії фільмів.

У фільмі студії Paramount «Очі змії: Початок G.I. Joe» головні ролі зіграли Генрі Ґолдінґ і Ендрю Кодзі, а зрежисерував Роберт Швенке. В українських кінотеатрах стрічку можна буде подивитися з 22 липня.

 

Джерело: B&H film distribution

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Найкращий вікенд весни

Останній вікенд травня, з 27 по 30 число, показав гарні результати ставши лідером весни й третім найкращим періодом в рейтинзі касових зборів від початку року. Загальна сума кінотеатрального прокату з четверга по п’ятницю сягнула 28,83 млн гривень. Такого результату вдалося досягти трьом великим прем’єрам, релізи яких вийшли на минулому тижні.

02.06.2021
об 11:15

Новини

Серіал «Ранкове шоу» повертається

Перший сезон серіалу вже встиг розповісти історію ганьби ведучого Мітча Кесслера, боротьби із кризою на телеканалі та становлення нових зірок телебачення.

15.06.2021
об 14:48

Новини

Скоро в кіно: Фільм жахів «Та, що біжить лабіринтом»

Стрічка про смертельно небезпечну гру, де єдиний шанс врятуватись – рухатись вперед і не зупинятись. Режисер Матьє Турі триматиме глядачів у напрузі до самого фіналу історії.

16.06.2021
об 14:17

Анімація

«Тигр блукає поруч» йде на фестиваль до Лос-Анджелесу

Українську короткометражну анімацію режисерки Анастасії Фалілеєвої «Тигр блукає поруч» відібрали до конкурсної програми міжнародного фестивалю LA Shorts International Film Festival у Лос-Анджелесі. Цьогоріч фестиваль відзначає 25 років. Захід відбудеться 21 липня.

18.06.2021
об 15:19

Новини

Структура історії та актуальність сюжету на вебінарах від PITCH UA

Відкривайте органайзери, аби запланувати два вечори корисної інформації. PITCH UA запрошує на нові майстер-класи, реєстрація на які вже відкрита.

21.06.2021
об 11:37