Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Шпигунський трейлер із Бенедіктом Камбербетчем у головній ролі

19.02.2021
об 15:14

18 березня в український кінопрокат має вийти фільм «Код: Залізна Кора». На великих екранах поціновувачі кіно у компанії з Бенедіктом Камбербетчем побачать таких зірок, як Рейчел Броснаген, Джессі Баклі, Ейстейн Сігюрдарсон та інших.

Шпигунский трилер режисера Домініка Кука є справжньою історією британського бізнесмена, мимоволі завербованого в один з найбільших міжнародних конфліктів в історії. Сформувавши малоймовірне партнерство з радянським офіцером, який сподівався запобігти ядерній конфронтації, вони разом працюють над наданням надважливих розвідувальних даних, що використовуються для припинення Карибської  кризи.

 

Джерело: UFD

Читайте також:

Новини

Спортивна драма «Пульс» скоро вийде в український кінотеатральний прокат

На початку квітня фільм про юну українську легкоатлетку Оксану, яка живе в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри, з’явиться на великих екранах України.

15.02.2021
об 14:14

Новини

Драма «Стоп-Земля» презентувала трейлер

Сьогодні, 16 лютого, творці фільму «Стоп-Земля» представили міжнародний трейлер стрічки.

16.02.2021
об 17:32

Новини

Український кінопродакшн ForeFilms приєднався до European Producers Club

Наприкінці 2020 року кінопродакшн ForeFilms приєднався до міжнародної спільноти European Producers Club. Компанія Володимира Яценка та Анни Соболевської стала другим українським учасником цього закритого клубу.

17.02.2021
об 17:06

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» вдруге братиме участь у Berlinale

Упродовж 1 – 5 березня проходитиме міжнародний кінофестиваль Berlinale. Другий рік поспіль «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films буде представлений на кіноринку European Film Market (EFM) одного з найпрестижніших фестивалів Європи та світу, який відбудеться в онлайн-форматі.

18.02.2021
об 18:07