Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Романтична комедія «Кохання, весілля та інші катастрофи»

19.03.2021
об 11:37

1 квітня в український кінотеатральний прокат вийде романтична комедія «Кохання, весілля та інші катастрофи» від режисера Денніс Дуган. Кіноманів потішить акторський склад, серед якого Меггі Грейс, Дайан Кітон, Джеремі Айронс, Дієго Бонета, Джессі МакКартні.

За сюжетом герої фільму займаються організацією ідеальних весіль і руйнуванням неідеальних союзів. Вони роблять людей щасливими, але їх життя далеке від досконалості. Вони так близькі до чужого щастя, але як їм знайти своє? Випадковості долі і справжня любов, реальне, чудове і неможливе переплітаються в романтичний візерунок на долях закоханих пар різного віку, характерів і професій.

Джерело: UFD

 

Читайте також:

Новини

Ведуча «Нового каналу» допомогла американським пенсіонерам у В’єтнамі

Найцікавіше часом лишається за кадром. Так сталося і з ведучою реаліті-шоу «У кого більше?» Анастасією Кошман.

09.02.2021
об 17:17

Новини

Берлінале презентував конкурсну програму

Цього тижня Берлінський міжнародний кінофестиваль анонсував конкурсну програму та спеціальні покази. Організатори обіцяють запеклу боротьбу та усі світові прем’єри, до яких приєднаються режисери Селін Ск'ямма, Даніель Брюль та Ксав'є Бовуа.

11.02.2021
об 17:18

Новини

КіноКалендар: «Салон Кітті» – перший еротичний фільм Тінто Брасса

2 березня 1976 року в Італії відбулася прем'єра фільму «Салон Кітті», який став одним з найвідоміших кінотворів європейської еротики і приніс режисеру Тінто Брассу перший міжнародний успіх. Незважаючи на велику кількість відвертих сцен, було б неправильно оцінювати стрічку лише як еротичну і навіть порнографічну. Брасс хотів у своїй роботі максимально достовірно зобразити епоху, і це йому вдалося.

02.03.2021
об 14:26

Новини

У новому сезоні серіалу «Папік» глядачі дізнаються таємниці минулого Лізи

Незабаром на телеканалі «1+1» розпочнеться друга частина українського серіалу «Папік» від авторів студії «Квартал 95». У прем’єрному сезоні творці проєкту вирішили розповісти історію персоанажа Дар'ї Петрожицької.

16.03.2021
об 16:27