Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Психологічний трилер «Старе»

07.06.2021
об 13:38

Новий фільм від видатного містика М. Найта Ш'ямалана вийде в українських кінотеатрах 22 липня. Головні ролі в психологічному трилері виконують Ґаель Ґарсія Берналь, Томасін Маккензі та інші.

Нова фантазія від творця фільмів «Спліт», «Знаки», «Шосте відчуття», «Явище», «Таємничий ліс» М. Найта Ш‘ямалана розповідає про родину, що вирушає на віддалений тропічний острів. Вони хотіли би відпочити та чудово провести час разом, однак розуміють, що за декілька годин перебування там постарішали на десятки років. Тепер усе їхнє життя — лише питання часу...

 

Джерело: B&H film distribution

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Влітку Жульєт Бінош вчитиме домогосподарок у «Школі хороших дружин»

Прем’єра стрічки в Україні відбулася на фестивалі «Французька весна». В український кінотеатрах комедія «Школа хороших дружин», головну роль в якій виконує Жульєт Бінош, вийде 1 липня. Зазначимо, що цьогоріч фільм також став лауреатом Премії «Сезар» за найкращий дизайн костюмів.

27.05.2021
об 14:40

Новини

Скоро в кіно: Мелодраматичний трилер із Г’ю Джекманом «Ремінісценція»

Вийти в український кінотеатральний прокат готується фантастичний трилер із нотками мелодрами «Ремінісценція» від творчині серіалу каналу HBO «Світ «Дикий Захід» Лізи Джой.

04.06.2021
об 14:16

Новини

Скоро в кіно: «Погані дороги», відреставрований фільм Девіда Лінча, драма «Амоніт» та інші

На цьому тижні в прокат виходить багато довгоочікуваних релізів. Зокрема українці зможуть подивитися фільм, що став режисерським дебютом у повному метрі Наталки Ворожбит. В перший тиждень прокату творча група драми «Погані дороги» відкрита до спілкування, глядачі зможуть поставити їм запитання під час спеціальних показів, які здебільшого проходитимуть в київських кінотеатрах. За розкладом цих кіносеансів можна слідкувати на офіційних сторінках фільму в соціальних мережах. Також для малечі вийде дві нові анімації, а для більш дорослої аудиторії вікенд приємний тим, що на великому екрані можна буде побачити стрічки Федеріко Фелліні та Девіда Лінча.

19.05.2021
об 14:09

Новини

Скоро в кіно: Фільм Гая Річі, історія рекордсмена в YouTube та гід по життю у горах

На цьому тижні в кінотеатральний прокат повертається український фільм «Антон і червона химера», а також виходить довгоочікуваний трилер із Джейсоном Стейтемом у головній ролі. Крім того, на глядчів чекає добірка короткометражних фільмів із програми Каннського кінофестивалю, біографічний фільм про феномен популярності людини в інтернеті, фільм-гід по виживанню віддалено від цивілізації та два фільми жахів.

12.05.2021
об 14:44