Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Номінований на «Оскар» фільм «Людина, яка продала свою шкіру»

20.09.2021
об 12:54

Натхненна реальними подіями стрічка спершу мала успіх на Венеційському кінофестивалі, а згодом стала номінанткою на Премію «Оскар» 2021. В український кінотеатральний прокат фільм за участі Моніки Белуччі вийде з 14 жовтня.

 

Драма туніської режисерки Каутер Бен Ганії «Людина, яка продала свою шкіру» розповідає про молодого амбіційного сирійця, який втік зі своєї країни до Лівану, аби уникнути війни. Аби мати можливість подорожувати Європою і жити зі своєю коханою, він погоджується на незвичайне татуювання на своїй спині від одного з найпопулярніших сучасних художників. Перетворивши власне тіло на дороговартісний витвір мистецтва, хлопець розуміє, що його рішення насправді зовсім не означає свободи.

Фільм натхненний реальною історією, яка трапилася у 2006 році. Відомий бельгійський художник Вім Дельвуа створив роботу «Тім», використавши як полотно спину живої людини. Відтоді чоловік, якому зробили татуювання, провів тисячі годин, слугуючи арт-об’єктом у різних галереях світу. «Робота» навіть була один раз продана на аукціоні. У фільмі Вім Дельвуа виконує епізодичну роль.

Одну з ключових ролей у стрічці грає Моніка Белуччі. За словами режисерки, акторці надіслали сценарій без жодних сподівань на згоду,  але прочитавши текст лише раз, Белуччі без вагань погодилася на роль. Світова прем’єра фільму відбулася на Венеційському кінофестивалі в 2020 році, де режисерка Каутер Бен Ганія отримала нагороду Edipo Re, а актор Ях'я Магайні – Приз за найкращу акторську гру секції «Горизонти». Пізніше картину висунули на премію «Оскар» від Тунісу, де вона здобула номінацію в категорії «Найкращий міжнародний фільм».

Нагадаємо, українська прем’єра відбулася на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Історичний трилер «Спокуса» від режисера фільму «Основний інстинкт»

Днями в межах програми «Гала-прем’єра в Украйні» на 12-му Одеському кінофестивалі відбудеться показ фільму, що став гучною прем'єрою на цьогорічному Каннському кінофестивалі. Історичний трилер «Спокуса» від режисера Пола Верховена, у фільмографії якого такі фільми як «Основний інстинкт», «Шоугелз», «Згадати все», «Турецькі насолоди», восини зможе побачити кожен, адже восени виходить в прокат.

16.08.2021
об 10:52

Новини

Скоро у кіно:«Матриця: Воскресіння»

Нео і Трініті повертаються на екрани. Перший трейлер довгоочікуваного фільму «Матриця: Воскресіння».

11.09.2021
об 10:49

Новини

Прем’єри 2022 року: Детективний трилер «Алея жаху» від Ґільєрмо дель Торо

Драматична історія про карнавального фокусника, якого на екрані втілить актор Бредлі Купер, вийде в український кінотеатральний прокат 20 січня 2022 року.

19.09.2021
об 13:06

Новини

Скоро в кіно: Шокуючий боді-горор «Титан»

Фільм, що цьогоріч переміг на Каннському кінофестивалю, «Титан» вийде в український кінотеатральний прокат 30 вересня.

17.09.2021
об 17:05