Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Мультфільм «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце»

10.06.2021
об 16:49

Улюблені смугасті герої – Майя і Віллі повертаються. На них чекає нова місія, а на глядачів – веселі витівки. Всією сім’єю подивитися нову частину анімації у кіно можна буде вже з 24 червня.

Невгамовній бджілці Майї не сидиться на місці. Разом зі своїм приятелем Віллі вони налаштовані на нові пригоди. Якось вони рятують кволу мураху та отримують від неї неочікуване завдання. Потрібно доставити у вказане місце так званий королівський шар. Насправді ж у згортку бджолята знаходять яйце, з якого невдовзі вилуплюється мила дівчинка-мурашка. Вона майбутня принцеса і без неї цілий народ приречений на вимирання.

 

Джерело: SVOEkino Film Distribution

 

Читайте також:

Новини

Безкоштовна реєстрація на покази Чілдрен Кінофест 2021 розпочата

Упродовж 28 травня – 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів – тут) проходитимуть покази програми восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фільми, які не транслюватимуться на великих екранах можна буде подивитися онлайн з 28 травня до 6 червня, на офіційному сайті online.childrenkinofest.com заходу.

24.05.2021
об 17:38

Новини

Гібридний формат: Розпочався 50-й кінофестиваль «Молодість»

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» сьогодні розпочинає свою роботу і триватиме до 6 червня. Усі події відбудуться у гібридному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації. Долучитись до урочистих Церемоній відкриття та нагородження, які відбудуться на Арці дружби народів у Києві, можна буде і в онлайн режимі, завдяки одному із офіційних партнерів фестивалю медіасервісу MEGOGO.

29.05.2021
об 16:49

Новини

Що подивитися на 8-му кінофестивалі «Чілдрен Кінофест»

28 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбулася церемонія відкриття 8-го фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», що проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня та онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

29.05.2021
об 17:37

Новини

«Золота Дзиґа»: Що треба знати про V Національну Кінопремію

За тиждень на українську культурну галузь чекає одна із головних подій року – вручення V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Розповідаємо, що треба знати про головну нагороду у світі українського кіно.

04.06.2021
об 15:18

Новини

Канни 2021 знову пройдуть без участі одного з головних представників індустрії потокового сервісу Netflix

Каннський кінофестиваль та стрімінговий сервіс Netflix продовжують зберігати прохолодні стосунки. Фестиваль та платформа все ще не можуть подолати свої розбіжності, і тому глядачі у Франції знову ​ будуть позбавлені можливості побачити улюблені фільми від Netflix на великому екрані.

06.06.2021
об 16:06