Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: «Мавританець» – історія в’язня Гуантанамо

01.02.2021
об 13:21

18 лютого в український прокат виходить драматичний трилер Кевіна Макдональда «Мавританець», в якому головну роль грає зірка фільму «Мовчання ягнят» Джоді Фостер. Також глядачі побачать на великому екрані Бенедикта Камбербетча, Шейлін Вудлі, Тагар Рагім та інших зірок.

У центрі сюжету реальна історія в’язня Гуантанамо мавританця Мохаммеда Ульда Слахі (Тагар Рагім), який провів за ґратами 14 років. Влада США підозрює головного героя фільму у вербуванні терористів під час терактів 11 вересня. Без офіційних звинувачень і можливості захисту в суді, Слахі запроторюють до в’язниці.

Лише через 6 років він отримує право на адвоката, тож у боротьбу проти урядової машини вступають адвокатка Ненсі Голландер (Джоді Фостер) та її помічниця Тері Дункан (Шейлін Вудлі). Завдяки їхній титанічній праці вдасться розкрити шокуючу істину та довести, що людський дух не стримають ніякі ґрати. Фільм засновано на автобіографічній книзі «Щоденник Гуантанамо».

 

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Серіал «Неприваблива Бетті» адаптують в Україні

Права на колумбійський серіальний формат «Неприваблива Бетті» (оригінальна назва: Betty la fea) придбав телеканал «1+1». Україномовна версія називатиметься «Моя улюблена Страшко», над виробництвом якої працюватиме кінокомпанія «Кінороб» на замовлення «1+1».

13.01.2021
об 14:19

Новини

Український бокс-офіс: На Різдво найбільшим попитом користувалися мультфільми

Загальний прибуток кінотеатрів у Різдво склав 11,81 млн гривень. З цієї суми 80 % заробітку належить голлівудським прем’єрам, які охоче дивилися українці.

14.01.2021
об 16:58

Новини

8 хвилин жаху: Netflix зробив відеодобірку моторошних епізодів із дитячих фільмів

Деякі сцени чи персонажі із фільмів для дітей здатні налякати навіть дорослих. Очевидно, під час карантину, дивлячись зі своєю малечею подібний контент, у працівників Netflix назріла ідея зробити добірку жахастиків, які не йшли з голови після перегляду.

25.01.2021
об 16:54

Новини

Названо претендентів на гранти від Президента України в галузі кінематографії

Днями відбулось засідання Експертної комісії Державного агентства України з питань кіно з надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проєктів. З-поміж 26 претендентів члени Експертної комісії обрали трьох претендентів на одержання грантів

26.01.2021
об 17:25