Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Скоро в кіно: Історичний трилер «Спокуса» від режисера фільму «Основний інстинкт»

16.08.2021
об 10:52

Днями в межах програми «Гала-прем’єра в Украйні» на 12-му Одеському кінофестивалі відбудеться показ фільму, що став гучною прем'єрою на цьогорічному Каннському кінофестивалі. Історичний трилер «Спокуса» від режисера Пола Верховена, у фільмографії якого такі фільми як «Основний інстинкт», «Шоугелз», «Згадати все», «Турецькі насолоди», восини зможе побачити кожен, адже восени виходить в прокат.

За сюжетом маленьку дівчинку Бенедетту віддають до монастиря під Флоренцією, яким керує сувора настоятелька, яку на екрані втілила акторка Шарлотта Ремплінг.

Бенедетта (Віржині Ефіра) дорослішає і сумлінно служить за часів, коли велика краса холонула в руках інквізиторів, а міста полихали в обіймах чуми. Одного дня в обителі з’являється нова послушниця, що втекла від батька-насильника, юна Бартоломеа (Дафна Патакі). Монахиня, яку роздирають еротичні видіння, закохується в дівчину, палку і безрозсудну.

Незабаром про їхню заборонену пристрасть дізнаються за межами монастиря…

Масштабна екранізація від Пола Верховена, заснована на протоколах допитів сестри Бенедетти у суді та книзі Джудіт С. Браун «Нескромні вчинки: Життя черниці-лесбійки в Італії епохи Відродження».

 

Джерело: SVOEkino Film Distribution

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Програма секції «Українська ретроспектива: Незалежні»

До позаконкурсної програми 12-го Одеського міжнародного фестивалю «Українська ретроспектива: Незалежні» увійшло 14 фільмів. Серед них є такі стрічки, як «Плем’я», «Кохання», «Йшов трамвай 9 номер», «Земля блакитна, ніби апельсин» та інші стрічки. Знайомтеся зі списком та обирайте ті, які залюбки переглянули або подивитеся вперше.

13.08.2021
об 15:27

Новини

Скоро в кіно: Том Харді у фантастичному екшні «Веном 2: Карнаж»

Друге пришестя Венома з Томом Харді у головній ролі. 16 вересня «Веном 2: Карнаж» від студії Sony виходить в український кінотеатральний прокат.

09.08.2021
об 15:53

Новини

Маркетинг регіонів: Львів надихатиме міста України на промоцію локацій для зйомок фільмів

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться низка заходів. Наприклад, 18 серпня на учасників кіноподії чекатиме презентація реалізованої локальної ініціативи у напрямку об’єднання зусиль кінокомісій, локейшн-менеджерів та представників туристичних дестинацій задля ефективного маркетингу регіонів України в контексті залучення зйомок, інвестицій і туристів – Lviv Location Guide. Захід має надихнути представників інших регіонів на створення аналогічних проєктів.

12.08.2021
об 15:25