Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Французька комедія «Агент 117: З Африки з любов’ю»

11.08.2021
об 16:38

Восени в український кінотеатральний прокат вийде комедійний бойовик із Жаном Дюжарденом у головній ролі «Агент 117: З Африки з любов’ю» від режисера фільму «Кафе бажань» Ніколя Бедоса.

Світ змінився, а Агента 117 – ні. У продовженні комедійної франшизи він потрапляє в Африку, де жінки гарячіші, ніж пустелі. Озброєний невичерпною упевненістю в собі і вбивчою харизмою, він може впоратися з усіма ворогами, крім самого себе.

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Камери стоп: Завершилися зйомки та оголошена дата виходу нового сезону «Ексів»

Творці реаліті про стосунки та правила життя «Екси» завершили знімальний період третього сезону. Вже навіть відома дата прем’єри нового епізоду та перший спойлер – один із учасників зробив пропозицію дівчині. Однак, чи сказала вона «так»?

04.08.2021
об 14:34

Новини

Українці восени побачать спродюсовану Хоакіном Феніксом стрічку «Гунда»

16 вересня в українських кінотеатрах розпочнеться прокат документального фільму «Гунда» від режисера документаліста Віктора Косаковського. Стрічка номінована на Премію Європейської кіноакадемії як Найкращий європейський документальний фільм.

09.08.2021
об 18:24

Новини

Детективний серіал «Плут» незабаром вийде на MEGOGO та телеканалі «2+2»

Вже цього тижня на медіасервісі MEGOGO ексклюзивно можна буде побачити гостросюжетний серіал «Плут». На наступний день після прем’єри 16 серій вийдуть в телеефірі каналу «2+2».

11.08.2021
об 12:37