Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Скоро в кіно: Фільм співачки Sia «М'юзік»

06.02.2021
об 14:09

У березні в український прокат вийде номінат на премію «Золотий глобус», а також режисерський дебют Sia драматичний мюзикл «М'юзік».

 


Нова стрічка поєднує в собі душевну історію про силу любові та 10 пісень Sia, які були спеціально написані для цього фільму. Головну роль у мюзиклі виконує зірки музичних кліпів Sia – танцівниця Медді Зіглер. Для якої участь в фільмі є також дебютом акторської кар'єри.


За сюжетом Зу (Кейт Гадсон), після чергової спроби повернутися до нормального життя і віднайти своє місце в світі, дізнається, що має стати опікункою зведеної аутичної сестри на ім'я М՚юзік (Медді Зіглер). Зу абсолютно не готова до нової ролі і здається, що налагодити контакт неможливо.

 


Отже, аби дізнатися, чи відбудеться в житті сестер диво, яке завжди чекає на тих, хто вміє слухати серцем, приходьте в кіно з 4 березня на фільм «М'юзік»

Джерело: UFD

Читайте також:

Новини

Восени на великі екрани вийде фільм «Депортація 44-46»

До запланованої прем’єри документальної стрічки «Депортація 44-46» лишається пів року, наразі автори проєкту вирішили поділитися офіційним трейлером.

04.02.2021
об 15:36

Новини

Фільмування стрічки «Я, Ніна» розпочато

Днями творча група кінопроєкту «Я, Ніна», заснованого на реальних подіях, поділилася фотографіями знімального процесу.

04.02.2021
об 16:10

Новини

Вікторія Литвиненко розповіла, чому до останнього відмовлялася від ролі в «Перших ластівках. Zалежні»

Рішуча, безкомпромісна та зі своїм скелетом у шафі Кіра Зотова могла мати іншу зовнішність, адже Вікторія Литвиненко певний час не давала згоди на цю роль.

05.02.2021
об 15:04

Новини

Баланс між звичкою і спонтанністю: Добірка фільмів Майкла Манна

Його батько був українським емігрантом, а мати – звичайною дівчиною з Чикаго. Сам він цікавився багатьма речами, особливо геологією, історією та архітектурою. Проте після перегляду стрічки Стенлі Кубрика «Доктор Стрейнджлав» життя молодого Майкла Манна змінилось назавжди. Сьогодні режисер святкує свій 74 день народження, а нам залишається лише насолоджуватись його найкращими роботами, які він створив після того щасливого доленосного випадку.

05.02.2021
об 17:28